• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šljivarstvo

juanjuaninho89

Novi član
Tu od
16 Stu 2017
Poruka
26
Koji je zadnji rok za sadnju sljiva, uhvati me sneg, nisam stigao..? Jel ce da bude sve ok ako ih posadim sledece nedelje?

Sent from my CUBOT CHEETAH 2 using Tapatalk
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Možeš do proljeća kada hoćeš, samo da nije kao što je kolega rekao smrznuta zemlja i ispod nule par dana nakon sadnje. Blato također treba izbjegavat, gledam kolegu što je stavio slike iz sadnje lješnjaka, svaka čast na trudu, ali ja bih bio čekao, ne bi ih u to blato sadio.
 

juanjuaninho89

Novi član
Tu od
16 Stu 2017
Poruka
26
Da li neko ima iskustva sa sadnjom oraha medju sljivama? Kao medjukultura?
I koja je kombinacija sorti najbolja za oprasivanke?

Sent from my CUBOT CHEETAH 2 using Tapatalk
 
Tu od
2 Srp 2015
Poruka
41
Zimska idila
39facc7703704b681a510b4d2da158a0.jpg
 

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
205
Ima li kakvo pravilo kad se sade sljive ,koliko gnojiva treba pod njih staviti,mislim u rupu gdje sadim?Sadio bih 20komada cacanki rodni.
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Lp. Na par šljiva čačanki je list počeo žutiti i sušiti , o čemu se ovdje radi, plemenjača ili nešto drugo.
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
Pregledaj detaljno stablo i vidi da nema mali rupica (1-2 mm prečnika), mogao bi lako biti potkornjak.
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
Izvaditi i zapaliti stabla, da se smanji zaraza. Takođe održavati stabla u što boljoj kondiciji. Dubrenja, zaštita i navodnjavanje.
 

dugi68

Član
Tu od
15 Ožu 2014
Poruka
185
Poštovane kolege, ima li netko nacrt kako napraviti stroj za odvajanje koštica iz breskve (kajsije i šljive).
 

Najnoviji postovi

Na vrh