• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slovenac

mvidnjevi

Član
Tu od
28 Lis 2012
Poruka
36
Evo ja sam mali kmetič iz slovenije(zato oprostite ako nebom sve u hrvaščini napisano) u bližini reke kupe a sa druge strani su prilišče(netretič).
Bavimo se sa prasci,kokoši,zelenjavom,sadjem i gozdarstvom za domače potrebe. Kadi kakva usluga sa balirkom ili minibagerom.



 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Pozdrav i dobro došao ! Daj malo opiši iskustva s EU za mala mješovita gospodarstva ?
 

mvidnjevi

Član
Tu od
28 Lis 2012
Poruka
36
Pa čuda ljudi uvozi prasce iz drugih državah(nizozemske..) I tako padne cena izpod 2€ za kilogram. Sa kvalitetom pa nemoreš primerjat. I tako uvjek kako prase više kupimu i unda prodajemo po 2.5€ za kilogram. Samo smo letos rekli da nebomo niti to sad hranimo celo leto samo 3 tako da dobimo i nešto gnoja.

Na kratko EU ti uzme sve što je dobro i dopelje slabo.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Pozdrav i dobro nam došao!! :gitarist: :partyman: :partyman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dobrodošao!
Aj mi napiši kad počinju zimski uvjeti(obavezne zimske gume) u Sloveniji.
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Dobrodošao!
Aj mi napiši kad počinju zimski uvjeti(obavezne zimske gume) u Sloveniji.

Mare ovo ču ja umjesto tebe odgovorit:D

Zimski uvjeti zakonski počinju od 15.11 dalje, odnosno prvi snijeg.
 

mvidnjevi

Član
Tu od
28 Lis 2012
Poruka
36
2.8t je teža. Marka 125 takeuchi samo što je prefarban bi u bojo od firme u kojoj je radio.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdravljen in dobrodošel na forumu!
Me veseli, da je pride na forum tudi kakšen nov član iz dežele izpod Triglava.:D
 
Na vrh