• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

C

crobloger

Guest
Zdravo Mamić

smiješne slike Zdravka Mamića na Obrisan neispravan link.
 
K

krx pozega

Guest
jesam reko da nije :blackeye....majku mu njegovu...uvaki su mi najjači....inače nisam baš u điru al nekad....uf...volim sa vremena na vrijeme bubnit jedan hazarderski....inače je znao uletit i jači od ovog al tad se i gubilo...al ovi za 10 kuna su mi najslađi
 
R

Ratarko

Guest
Stvarno nemam srca staviti sliku koju sam upravo vidio na farmphoto pa požurite i idite sami pogledati najneugledniji traktor na svijetu . Teško da će ga netko fulati , na prvoj je strani :shock:
 
R

ROKI

Guest
To je IMT za voćarstvo. Ja se raspitivao za tu liniju u IMT-u i kažu mi na sajmu da se više neprave ili samo po narudžbi i to jako teško.
 
R

Ratarko

Guest
Pa zašto je tako ružan ?
Kao da su ga spojili od tri različita traktora :shock:
 
R

ROKI

Guest
Smanjene zu zadnje i prednje poluosovine i točkovi su manjeg promjera pa je za to tako nezgrapno (ima tu još sitnica koje su prepravljene). A mora biti što manji radi ograničenog prostora u vinogradu ili voćnjaku.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Pa taj se još dade spasiti. Pitaj za koliko ga prodaju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh