• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Kaj su šegrti danas:

...ili ovo:
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,571
"A mi smo od države stvorili pustinju". (Svemiru i Suncu treba da na planetu napravi pustinju 1000 godina, a nama je bilo dovoljno 1000 sati...)
Jebeno bolna istina.
Ja sam isto bio za "Alpe-Adrija", a sad je i duhovna i materijalna, skoro pa pustinja.
Privatizirali su sve kaj se privatizirati dalo, ona "AKCIJA po 1 KN", od brodogradilišta do smetlišta, istovremeno su uništili sve ono kaj je bilo i "neuništivo", naši supermeni...

Molim moderatore neka ne brišu ove moje rečenice, ovo sam se samo sa sjetom nadovezao na gospodina koji se trudi u pustinji napraviti grad.
Ovdje kao da se trudimo: održati jad.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,571
Kolega NE BOJIM SE, ali zašto pisati ako idu odmah brisati.
 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,707
To je po Prometnim propisima kažnjivo! :mad:(ne znam član, ali sam najebo)
U tom članku piše da vozač mora držati obje ruke na volanu!
Mene je zaustavio presretač jer je mislio da telefoniram, a ja samo masirao lijevu sljepooćnicu jer me jebe migrena. Onda sam im dao mobitel da ga vide, ali 250 kuna ode u Q. Ispada da ni jajcove ne smiješ podragadi, držati cigaretlin,...........
 

Najnoviji postovi

Na vrh