• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

rajko

Novi član
Tu od
27 Kol 2010
Poruka
23
JesteVidjeliMozdatelefon111.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
hahaha
U tome sam se i ja vozio,faca ti fakat i tak izgleda dok juriš tim "vlakičem" 90 km/h i još te okreče svakak,ma ludilo,preporučio bi svakome!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
hahaha
U tome sam se i ja vozio,faca ti fakat i tak izgleda dok juriš tim "vlakičem" 90 km/h i još te okreče svakak,ma ludilo,preporučio bi svakome!

To ima u Italiji,tamo smo se skupa vozikali po tim svakakvim vakovima,jel tak Dino,i stvarno je bilo preludo svakome bi preporučio neka ode na takvo šta. Stvarno je to tak kak izgleda na slici,oni te tam uslikaju u sred vožnje pa ti prodaju sliku ako hočeš.
 

rajko

Novi član
Tu od
27 Kol 2010
Poruka
23
prozori.jpg


sexyphotoshoot.jpg


crazy-solutions-of-everyday-tasks-23.jpg


crazy-solutions-of-everyday-tasks-12.jpg


Kad se pretjera s alkoholom...


pijanci_go.jpg


victims-of-drinking16.jpg


victims-of-drinking07.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793

Vidiš ti majmuna,,,,,, pa ni on blesav kak se kaže za majmune, zna on gdje treba primit,,,,,, eh da mi je bit na njegovom mjestu,,,,,,,, sunce, plaža, cure,,,,,, ah 8)
 
B

BAGERISTA

Guest
prozori.jpg


Protuprovalna zaštita :rolfer::rolfer: adj bedaka,,, majstori.


E ovo je vrhunac,,,,di se more reč da je čovijek totalno usavršija građevinu i stolariju......................:mrgreen::mrgreen::mrgreen::shock::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh