• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ali da mi je vidjet onoga tko to kupi :lol:
Ma to će kupiti gradski muški i hvaliti se pred ekipom da ima cool-ultra-super-modernu čistilicu za snijeg, ali svejedno treba 1 konj (ili KS na isto dođe) koji će sa njom raditi :lol:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Da raspišemo natjećaj za najpovoljnjiju ugradnju MOTORA , pa da na nešto lići i nećemu služi :D za ove kune :mad:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
ali gledajuć po slici to mi i nedjeluje da baš vrijedi tih 699,00 kn
kad počne gurat snijeg bit će da će snijeg gurat nju jer bi se mogla sva izvitoperit...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ali gledajuć po slici to mi i nedjeluje da baš vrijedi tih 699,00 kn
kad počne gurat snijeg bit će da će snijeg gurat nju jer bi se mogla sva izvitoperit...

Možda se na slici ne vidi dobro ,,,,,, ali ona je izvitoperena , ukošena kao prava ralica :rolfer: samo nema mogučnost bacanja na lijevu stranu :D , englezima ne bi pasala :mad:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
Možda se na slici ne vidi dobro ,,,,,, ali ona je izvitoperena , ukošena kao prava ralica :rolfer: samo nema mogučnost bacanja na lijevu stranu :D , englezima ne bi pasala :mad:

da da :lol: kad su oni napravljeni naopako pa im ništa po europskim standardima nepaše :mrgreen:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ajde mala pomoć , da vidim kako mi ide matematika kako izračunati :arrow: X , ako su nepoznanice :!: A - ukupni broj osoba , :madmana: B broj ženskih osoba :lol: ,,,,,, KOLIKO JE UGROŽENIH MUŠKIH OSOBA :rolleyess: :lol:




Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
21e6is6.jpg
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
nije smiješna nego je žalosna da se nešto ovakvo može dogoditi......
405544_282022368526966_100001576166059_840963_1437319865_n.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh