• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
E tak, a mi međimurci i zagorci koji imamo definitivno jednu od najboljih voda u svijeti neznamo to iskoristiti jer smo veliki dudeki!!! Sa 60m dubine u Nedelišću se crpi voda za cijelo Međimurje i ima sve najbolje ocjene po kvaliteti, tak da ja onu todprićevu foru sa janom o crpnji sa 1000m dubine okačim na ćunu! ☺
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
ha ha hahaha si gledal Delboya iz Mućki kak je pakiral vodu !? Hahahaha to ti je tak baš kak u Mućkama
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Gle ja guste sokove, jucyje i slične glupost uopče ne pijem jer mi ne pašu na želudac, popijen dcl i gotovo, tuta cijeli dan ☺ , od gaziranih naj više prakticiram neki biter, tonik ili pivu, a dok idem na neki duži put kupujem samo janu ili kalu, studena nevalja niti k..., barem meni osobno.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,075
Ja stvarno nisam znao da pivo spada pod gazirane sokove.:icon_fU:

A još mi nikako nije jasno da se voda uopšte i kupuje , što se mene tiče te pakirnice komotno mogu da skinu svoje proizvode sa polica jer to nikada ne kupujem.

Ja sam sebi (iako imam gradsku vodu) izbušio privatni bunar i zabole me za flaširanu.
Još samo da odnesem moju vodu na analizu i to je to. Za sada je ne pijemo dok ne ispitamo.

Kada putujem obično stanem na onim prirodnim izvorima i sipam sebi jer kod nas toga ima na svakom koraku može se reći.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Oko mene ima dosta prirodnih izvora i ne treba ni govoriti koliko je bolja voda nego ova s pipe.
A kome paše kupvna, živ bio. Nek ju kupuju "gospoda".
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Savo, pa recimo da ja pivu svrstavam u prehrambene napitke ☺, mi imamo zabitu cijev u vrtu i svake godine od proljeća do skoro zime koristimo u kući vodu sa hidropaka, debeli šlauh spojim sa hidr. na pipu u garaži, zatvorim dolaz vode u podrumu i peglaj do mile volje. Cca dva tjedna prije puštanja vode u sistem, dignem vodu sa ručnom pumpom, dobro ispumpam i nasipam dvije jušne žlice izosana i polomim unutra pola tablete bazenskog klora. Ako od toga ne pokrepa sve u krugu 500m u vodenom bazenu onda bi već odavno ja i svi doma bili u bolnici, ali za sad ništa, ta dva tjedna vodu koristimo samo za pranje veša, automobila, zaljevanje..., bez pića i kuhanja zbog klora. Bdw kaj se tiče izvorske vode, jednu od boljih sam pio u Ćerkezovcu, sa izvora na samome ulazu u vojarnu. Nadam se da nije usput plavila kroz ona sva skladišta u brdu kakav obogačeni uran ili kaj sličnoga na putu do izvora ☺☺☺
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
E tak, a mi međimurci i zagorci koji imamo definitivno jednu od najboljih voda u svijeti neznamo to iskoristiti jer smo veliki dudeki!!! Sa 60m dubine u Nedelišću se crpi voda za cijelo Međimurje i ima sve najbolje ocjene po kvaliteti, tak da ja onu todprićevu foru sa janom o crpnji sa 1000m dubine okačim na ćunu! ☺

Nije baš tolko duboko...
A kaj se tiče da crpi crpi, po ljetu zna potok bit tek tolko da ne presuši a ima od izvora potoka do pogona kakvih 500 600 metri zraćne linije
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa tak oni reklamiraju, da crpe sa 1000m dubine. ☺☺
U tome i jest fora, njemu je bitan samo profit, a to što zbog njegove Jane ljeti pati ekosustav, fučka se njemu, bitno da para dolazi.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Kod nas u ludbreškim vinogradima su devedesetih Jakopec i naš Cindori punili vodu i sokove direktno iz gradskog vodovoda, a priča je isto bila kao čista izvorska voda. UNPROFOR im je bio najbolja mušterija. Kasnije su propali.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Koliko vidim to je samo strucno zaglavljen IMT, nista novo nista strano :icon_hang:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
5f03f492f6764fb2f19c2fb0112b6248.jpg

12a5b72b808e93b227ca9ef771f6e677.jpg

9a5aeba54d6597a05e08996411368f00.jpg

86d9de37a6c3c7b786151ae92fc21190.jpg
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Eh da mi je ova nesreća
 

Prilozi

  • sreća.jpg
    sreća.jpg
    39.3 KB · Pregleda: 561
Na vrh