• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Soja - 2015

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Kako ti se dalo izlaziti iz kombajna i slikati :)? Jeste bar dvojica da ti jedan kaže gdje moraš motati?
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Ja sam jucer poceo vrsenje, vlaga 14, zasad preko 15 metara po jutru

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Tek ste počeli vršiti soju?

U mom kraju je zaboravljena, a novci već potrošeni...
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Pajdo kisa vlaga, nabacano gnojiva,sad su jos stabljike zelene. Vlaga danas do 16, katastrofa

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
A joj meni se ne bi dalo :). Imam puno manji kombajn pa mi se baš i ne silazi i ne penje svaki čas nazad.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kod nas uzimaju samo suhu
Luda godina mi brali i sa 30% poslije kiša jel se bojao da će propast
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Pa bas luda, kako to da nije prije dozrijela nakon onih ljetnih vrucina. Danas vrsio kukuruz 8 t/ha 12.5 vlage. 10 t/ha 15, a 12 t/ha oko 17%.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
vec ti i vreme :icon_blackeye: . Ja sam danas dosel na parcelu od 7 ha, presel sam gore dole i vratil se doma. Koma , voda je stajala i ni traga soji, samo korov...
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
evo danas zakosil 600klaftri oko 400 kg možda i vise...neznam kaj bi rekel na prinos...ima crnog zrna
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Soja rijesena, zaorana, posijano, vlaga 14, prinos 18 metara po jutru.kakva je godina mislim da je dobro.

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh