• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

šole - predstavljanje

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
Pozdrav svima na poljoprivrednom forumu već vas duugo pratim i mogu reć da je forum fenomenalan pa sam se odlučio prijaviti. Inače obrađujem cca 12 rali zemlje više iz hobija (vikend poljoprivreda) od strojeva trenutno imam :
Traktori:
IMT 539
Zetor 6945 sa prednjim utovarivačem
Hurlimann xa 86
Prikolice:
imt 4t
tehnostroj ljutomer 5t
Plugovi:
olt 2*12 visoki
imt 2*12 srednji
imt 2*10 niski
rotodrljača 2,5m maschio
tanjurače 20 diskova
sijačica za kukuruz mehanička olt 2 reda
vadilica i sadilica za krumpir (nekad i kombajn hasia)...itd

Evo par slika :









Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ljepi pozdrav i dobro nam došao. Reci mi kako si zadovoljan sa Hurlijem
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobrodošao!!!
uff,imaš dobru mehanizaciju za 12 rali...
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
dobro dosal ,malo je skup taj tvoj hobi.


Hehe malo je ali kad za nešto čovjek ima volju nije problem sad su tri stroja uskoro zeko na prodaju budući sam hurlija tek nedavno uzeo....

Međimurac nisam već Jaskanac....
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
Ljepi pozdrav i dobro nam došao. Reci mi kako si zadovoljan sa Hurlijem

Vrijeme će pokazati kupio sam ga prije 3 tjedna... za sada je dobar... oduševljava me prednja špera budući je na zeki nisam imao....:D
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Hehe malo je ali kad za nešto čovjek ima volju nije problem sad su tri stroja uskoro zeko na prodaju budući sam hurlija tek nedavno uzeo....

Međimurac nisam već Jaskanac....

dali si zaposlen kadi pa ti je usput poljoprivreda ili samo poljoprivreda?
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
dali si zaposlen kadi pa ti je usput poljoprivreda ili samo poljoprivreda?


Završio sam magisterij prije 3 mjeseca a radim inače sa hidraulikom za kamione nešto i za traktore...a i zastupnici smo za binderberger strojeve za obradu drva u hrvatskoj

Poljoprivreda dođe kao odmor nakon cijelog dana urnebesa.... sjedneš u pilu i ispušeš se....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Vrijeme će pokazati kupio sam ga prije 3 tjedna... za sada je dobar... oduševljava me prednja špera budući je na zeki nisam imao....:D

nekak mi je poznat taj hurli. Da ga nisi možda uzeo iz poljo-nove??
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
Da ...našao sam ga na kod njih pod rabljenim strojevima prijašnji vlasnik ga nije baš čuvao ali zato je sad na obnovi ...dugo sam tražio takav....i mali je baš zvijer...
 
Z

zetor4718

Guest
jel to imaš gume 16.9-28 na zetoru i jel imaš grijanje u njemu??
 
Z

zetor4718

Guest
Ne gume su zadnje 16.9 30 a grijanje sam spojio tak da grije kabinu.

a činilo mi se da su 28,a jel grije dobro,predpostavljam da imaš onaj hladnjak sa ventilatorom kao i ja?
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
a činilo mi se da su 28,a jel grije dobro,predpostavljam da imaš onaj hladnjak sa ventilatorom kao i ja?

Da isto ... a grije donekle pogotovo kad si duže u brazdi s njim onda je ko webasto:D
 
Z

zetor4718

Guest
Da isto ... a grije donekle pogotovo kad si duže u brazdi s njim onda je ko webasto:D

webasto je zakon(znam kako grije u kamionu),moram si i ja spojiti grijanje,neškodi koji stupanj više u kabini!ovaku prikolicu 5T imam u planu kupiti vjerujem da mu ona ne predstavlja neki problem,ja sa svojim vučem IMT 3,5T,a traktor se ponaša koda je ni nema iza
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
webasto je zakon(znam kako grije u kamionu),moram si i ja spojiti grijanje,neškodi koji stupanj više u kabini!ovaku prikolicu 5T imam u planu kupiti vjerujem da mu ona ne predstavlja neki problem,ja sa svojim vučem IMT 3,5T,a traktor se ponaša koda je ni nema iza

imam i ja takvu to mu je igračka ljutomerka 5t mu bolje stoji probao sam sa njim dvije došao na vagu u silos bilo je 12 tona samo zrna kuruze ukupno oko 18 tona sa dvije prikolice išo je ali je i :D vrištao... dobri su to traktori bratić ima takvog u šumi mu stalno radi nema toga gdje nije bio kaže da ga neda ni pod slučajno...
 
Na vrh