• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sporsko natjecanje bikova u Hrustovu Sanski most-BiH

E

Elvo

Guest
SUDAR ŠAMPIONA GRMEČA
DA ĆE OVA SEZONA BITI PUNA UZBUĐENJA GOVORI I OVA NAJAVA ELVO JE SASTAVIO DVOSTRUKE ŠAMPIONE GRMEČA DA U HRUSTOVU RIJEŠE PITANJE KOJE BOLJI

2qxc6ip.jpg


DRUGA UDARNA BORBA:RUŠKO VL:JUKIĆ HUSEIN--KALDRMA VL:SEFIK SELMAN

suvfx0.jpg


Više detalja mozete pogledati na : http://www.bhkoride.com/koride/news.php

VIDIMO SE!!!!
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Jel netko bio u Nedjelju u Vrbovcu na borbi bikova??
Ja sam bio, a moj punac je vodio svoja dva bika, Jablana i Rudonju, a pošto su organizatori, braća Tubić, jako kvalitetno pripremili natjecanje (čitaj: nisu imali muda), Jablan i Rudonja su se borili međusobno, malo za publiku...
Nakraju je to bila najbolja borba natjecanja...
Evo jedan video, ostale nemogu stavit, zajebava me mobitel,mamicu mu......
[youtube:1c1u1jpc]jaYevww4-F0[/youtube:1c1u1jpc]
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Jako uzbudljivo.
Bolje da su pustili jos jednu junicu medu njih,pa da vidis natjecanja :mrgreen:

A tko je tu pobijedio uopce?
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
pa, uzbudljivo je, samo eto nemogu nikako stavit ostale videe, ima puno zanimljivijih borbi...
ova je bila najgora, više od pola sata su tako rikali i kružili jedan oko drugoga, da bi onda jedan pobjegao...
e sad, ja neznam točno kako idu ta natjecanja, ima nekoliko kategorija i nisam siguran tko je sve pobijedio, tako da ti nemogu reći...
 

Najnoviji postovi

Na vrh