• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sport

V

vedo

Guest
Da li se neko od forumaša bavi sportom,nije bitno kojim(znam da je glupa tema i da nema veze sa poljoprivredom)
 
A

AGRIPLUS65

Guest
ja se bavim sportom a ima ih vise ,a to su oranje, kopanje, kosenje itd :lol: :lol: :rolfer: :finga:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
majstor kaže:
Onda si petobojac :lol: :lol:
:lol: :lol: koja odvala

ja se bavim autokrosom
n1321686782_30364035_4166123.jpg
 
V

vedo

Guest
Da li se kod vas stalno održavaju takmičenja u autocrossu :?: :?:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
nije stalno , sezonski je
prosla sezona nije se odrzala zbog milion razloga :madmana:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
pa ova vektra gore na slici desno sto su joj otvorena vrata vozaca
 
V

vedo

Guest
savoris kaže:
pa ova vektra gore na slici desno sto su joj otvorena vrata vozaca

pa i nije baš nešto u najboljem stanju,a dali ima kakvih trofeja :D :D :D :D
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
vedo kaže:
pa i nije baš nešto u najboljem stanju,a dali ima kakvih trofeja :D :D :D :D

Lol, je*eš limariju pa to je autocross, bitno da je dobro povaren rolbar, mulde, dobar motor, mjenjač, ovijes, špera, cincilator, gefufna...

Btw. nisam sportaš tipa atletičar i sl.. Al za tovarit drva solidan :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
vedo kaže:
savoris kaže:
pa ova vektra gore na slici desno sto su joj otvorena vrata vozaca

pa i nije baš nešto u najboljem stanju,a dali ima kakvih trofeja :D :D :D :D

mehanika ovoga auta je u mnogo boljem stanju od auta koji vozim svaki dan u javnom saobracaju
sudaranje je dozvoljeno , tj nigdje ne pise da je zabranjeno :roll: pa ti se zbog toga cini malo ofucano
mada ispod limova je sve ojacano tako da udarci nemogu nanijeti neku stetu osim estetske ;)


a trofeja , nema nikako :blackeye
ovo je samo dio , pozamasan broj pehara je otisao sponzorima i ljudima kojima sam vozio za pare ;) usluzno :lol:
abcd0016r.jpg
 
G

GROF

Guest
Bravo SAVO!!! skidam kapu!., svaka ti čast!

Sretno ti!, čuvaj se,... Bog!., čitamo se...
 
V

vedo

Guest
Nikakvo čudo za sponzore....od njih nisi mogao ništa drugo ni očekivati ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
V

vedo

Guest
Osim autokrosa bavi li se neko još sportom,npr ja igram fudbal :D
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja se aktivno bavim ručnim bacanjem đubreta od 50 junadi (tu se dosta ubildaš)... :mrgreen:
No šalu na stranu!
A u slobono vrijeme sa ekipom utrkujemo sa motorima ,kada je lijepo vrijeme,a kada padne kiša onda vozimo raly po poljskim putevima i šumama!!!
Tu inače prevladavaju TOMOS trkači motori,mora bit TOMOS,inače niste konkurentni ,drugim riječima nemožete se utrkivat! :lol:
Ova pila je za trke na asvaltu:
73823144.jpg

A ova pila je za raly:
22680772.jpg
 
V

vedo

Guest
Koliko si platio ove dvije pile????Kod nas je jedan momak kupio tomosa za male pare.Njegov prvi vlasnik je mislio da nema od njega ništa,ali je ovaj momak samo očistio rezevoar,zamijenio gume i vozi miško :D
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ukupno sam ih platio 0 kuna!!! :D
Ova zelena 14-tica mi je od tate,on je to kupio novo kad je imo 16 godina :D !!!
A crvena 15-tica mi je od dede,kupio si ju je da ide sa njom na posao,a do posla ima 1 kilometar,motor je 80 i neka godina a ima malo više od 1 000 kilometara samo,također je kupio novog!!
A pošto deda više ne vozi motor kao ni tata,obadva su ostala meni!! :D
Razlika između crvenog i zelenog je ,čitaj (pogledaj na cilindar)!!! 8)

Zeleni je puno više voženi (čitaj uništeniji),i nije baš brz,ali ima veči klip,da može povuč što mi je bitno u kratke staze tj. raly,zato njega koristim za raly !!!
A Crvenog,vozim po cesti samo jer je "šminkerski" ,sređen i puno je brži od onog,a i zbog brzine!! :D
kratko rečeno,sredio sam si ih po svom ukusu,ali i sredio sam ih da idu i iduuuuuuuuuu!!!

:D :D :D
 
V

vedo

Guest
Kod nas jedan djed ima tomosa(vjeruj da neznam koji je tip)i stvarno je u odličnom stanju.Iako ima IMT 539 on sa tomosom sve ide u njivu.Jedine dvije mane su mu:pokvaren brzinomjer(unukovo djelo) i zadnje svjetlo razbijeno8također unukovo djelo).No najbitnije je da ide :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh