• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sretan rođendan današnjim slavljenicima,svega za dosta, zdravlja i love ponajviše: Icon_pidu:: Icon_pidu:: Icon_pidu:
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Cestitka svim slavljenicima , te jedno pitanje za one koji znaju gdje se vidi kad je komu rodjendan , ja s mojim informatickim znanjem nisam nikako mogaso skontati di se to vidi !
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Cestitka svim slavljenicima , te jedno pitanje za one koji znaju gdje se vidi kad je komu rodjendan , ja s mojim informatickim znanjem nisam nikako mogaso skontati di se to vidi !

znači ideš dok dojdeš na naslovnu stranicu od foruma(tamo gdje su sve kategorije) i ideš do dna stranice i tamo vidiš "današnji rođendani" ako ih ima onda su nabrojeni od koga sve ,a ako nema onda ništ ne piše...


bdw.svi slavljenicima sve najbolje
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Cestitka svim slavljenicima , te jedno pitanje za one koji znaju gdje se vidi kad je komu rodjendan , ja s mojim informatickim znanjem nisam nikako mogaso skontati di se to vidi !
Klikneš gore na kalendar
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Hvala kolege na pojasnjenju , mi malo stariji teze pronalazimo pa nam je vasa pomoc dragocijena .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sretan rođendan svima današnjim slavljenicima i sretan imendan Antunima,: Icon_kidra:: Icon_kidra:: Icon_jook:: Icon_jook:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sretan rođendan svima koji slave.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
sretan rođendan,tinda i ostali koji ga slave..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Pridruzujem se cestitkama , svim kolegama koji su se sjetili da im je danas rodjendan zelim sve najbolje !
 
B

BAGERISTA

Guest
Čestitke s moje strane svima koji slave,:(nod)::(nod):,i neka im se sve želje ostvare..:drink::drink::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh