• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

B

BAGERISTA

Guest
n2xxtf.jpg


Svim forumašima sretan rođendan,i nek im se sve želje ostvare,......:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
današnjim slavljenicima sve najjjjjjjjjjjjjj,:icon_super::icon_super::icon_jook::icon_jook::(party)::(party):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala na lijepim zeljama i sretan rodendan jucerasnjoj ekipi s malim zakasnjenjem i danasnjoj ekipi sve najbolje:icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sretan rođendan slavljenicima!


Sretan rođendam mome dragom prijatelju,čovijeku koji zna što je dobra čokolada.
Neka ti cijeli život bude jedna velika Balica,i grickao je svaki dan pomalo. :(inlove)::(inlove)::(inlove):

Ajkula,sretan ti rođendan!!!!! :icon_pai::icon_pai::icon_pai::icon_pai:

:(party)::(party)::(party):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Hvala na lijepim željama prvim čestitarima,hemti gadna mi se brojka okrenula:drink::drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ništa ti ne brini Ajkula,Kada sam ja imala četerdeset,rekla sam-to su najbolje godine.No,istina je da sam to isto rekla kada sam proslavila pedesetu.Tako da-nemaj straha prijatelju,godine nas ne mogu satrti,dok ima duha,godine se ne računaju.:icon_super::icon_super::icon_super:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan rođendan svima koji slave.............:icon_jook::drink::drink::drink:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Svima koji danas slave želimSRETAN ROĐENDAN I SVE NAJBOLJE !!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh