• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

šta reći ima neko zlo u ljudima?

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: šta reći?

...R.I.P. tebi , njmu,obitelji a i onome tko mu je to podmetnuo
 
V

VTZ

Guest
Re: šta reći?

Međutim, nepoznati počinilac je za gumu privezao ručnu bombu koja se aktivirala prilikom pomeranja i na licu mesta usmrtila mladića.

Ovo je unaprijed osmišljeno i planirano ubojstvo, praktički atentat... Netko je morao gajiti jako veliko neprijateljstvo i mržnju, da bi se mogao odlučiti na tako nešto!

R.I.P.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,587
kloki kaže:
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=164345&title_add=Pan%C4%8Devo%3A%20Poginuo%20od%20ru%C4%8Dne%20bombe&kword_add=tragedija%2C%20goran%20velickovic

bio mi je komšija i poznanik
Možda nije bilo namijenjno njemu, već njegovom ocu? Pa je sad žao onome tko je to napravil. Budala kukavička.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
A eto meni je zao sto mi nije zao , Miner je ocito treniran negdje u HR ili Bosni slicne stvari su ti isti mineri koje je Srbija proizvela cinili mojima ali tako sto su nenaoruzane zatvarali u prostor i onda ubacivali bombe unutra . S tim zaostatcima od rata je isto kao s robom kad zatvaras trgovinu , uvijek ima ostataka koje ti je zao baciti a ne vrijede ti nista.
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
Dydy poštujem tvoje mišljenje bez obzira dali se sa njim slažem ili ne
istina je da je taj nesrećni rat koji nikome nije trebao izrodio mnogo zla
na sve strane,i da je veliki deo poremećenih ljudi odatle rođeno.
ali ovo nije mesto za takvu retoriku i političke govore

i smatram da ipak treba žaliti jedan mladi život

budimo ljudi iako to neki drugi nisu bili
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Dydy ja također poštujem tvoje mišljenje (djelomično te razumijem),
ali ovaj forum nije namijenjen za takve rasprave i sl..

Te potpisujem riječi od "kloki"

kloki kaže:
i smatram da ipak treba žaliti jedan mladi život

budimo ljudi iako to neki drugi nisu bili
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Zbalija , mozda nije ovaj forum mjesto za politicke govore ali nije niti crna kronika u tom slucaju , klokiju mogu reci da ga razumijem kako mu je , medjutim smijem naglasiti samo to da se tu radi o njegovom prijatelju i susjedu koji se ocito nekomu zamjerio, a nadam se da i ti mene razumijes ako ti kazem da sam tetku skupljao zlicom raznesenu po zidovima a ista se sigurno nije nikomu zamjerila na taj nacin da ju je trebalo raznijeti bombom !
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Dydy kaže:
Zbalija , mozda nije ovaj forum mjesto za politicke govore ali nije niti crna kronika u tom slucaju , klokiju mogu reci da ga razumijem kako mu je , medjutim smijem naglasiti samo to da se tu radi o njegovom prijatelju i susjedu koji se ocito nekomu zamjerio, a nadam se da i ti mene razumijes ako ti kazem da sam tetku skupljao zlicom raznesenu po zidovima a ista se sigurno nije nikomu zamjerila na taj nacin da ju je trebalo raznijeti bombom !

Dydy u potpunosti te razumije i sve mi je jasno,
i naravno da nije nimalo lijep ono što si ti preživio, kako i mnogi drugi ljudi u ovo proteklom ratu.
Točno tako taj forum nije za politička previranja kao, a nije ni crna kronika koko si i sam rekao.
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
Dydy kaže:
Zbalija , mozda nije ovaj forum mjesto za politicke govore ali nije niti crna kronika u tom slucaju

crna hronika u kontekstu poljoprivrede jeste za ovaj forum
da bi nam pokazala na greške koje svi manje više činimo
u radu na polju i kući i da bi bili svesni opasnosti kojima smo izloženi
međutim nebi trebalo povlačiti paralelu sa drugim nemilim događajima koji stvarno nemaju veze sa polj.privredom
iako imam veliko poštovanje prema svim žrtvama besmislenih sukoba.

u svakom slučaju nadam se da slažemo sa jednim
niko ne opravdava nasilje
ukoliko na nasilje odgovorimo nasiljem onda se ne razlikujemo od nasilnika.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Kloki cjenim i postujem , jednako tako nikako necu opovrgavati tvoju miroljubivost jelbo te ne poznajem i necu na tome niti inzistirati , da se desilo sranje jeste kao sto je cinjenica da su to sranje potencirali srbi iz niskih pobuda da ratom otmu teritorij i da se usput nakradu . Vezano za ovu tezu da treba crna kronika na forumu gdje bi bili crni dogadjaji s njiva ok , evo ja predlazem polemiku o Novoj Topoli kod Banjaluke gdje je 27 lipnja 92 u kafileriji samljeveno cetiristoinjak osoba i rasipacima za gnoj rasuto po zemlji te zaorano , kakve posljedice mogu biti od takvog ponasanja mislim naravno na poljodjelstvo .
 
G

GROF

Guest
...nažalost u ljudima ima nekakovo zlo?., borimo se, molimo se, protiv zla!!!., zla ima previše, ljubavi premalo,...

NAJISKRENIJA SUĆUT OBITELJI! ...svaku majku jednako boli!...
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
Dydy kaže:
Kloki cjenim i postujem , jednako tako nikako necu opovrgavati tvoju miroljubivost jelbo te ne poznajem i necu na tome niti inzistirati , da se desilo sranje jeste kao sto je cinjenica da su to sranje potencirali srbi iz niskih pobuda da ratom otmu teritorij i da se usput nakradu . Vezano za ovu tezu da treba crna kronika na forumu gdje bi bili crni dogadjaji s njiva ok , evo ja predlazem polemiku o Novoj Topoli kod Banjaluke gdje je 27 lipnja 92 u kafileriji samljeveno cetiristoinjak osoba i rasipacima za gnoj rasuto po zemlji te zaorano , kakve posljedice mogu biti od takvog ponasanja mislim naravno na poljodjelstvo .

mislim da nisi ni svestan težine svojih reči.
i stvarno neznam zašto i dalje uplićeš taj sukob u ovaj forum.
vidim da u tebi ima mnogo mržnje ali ja ću poštovati pravila foruma
i neću o tome raspravljati.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
R.I.P.

moja sućut ....

ima svakakvih ljudi ! ako je čovjek htio postaviti bombu ! sigurno je imao razlog ... npr da su se posvađali ili nešto ..... to se često događa ! izađe problem i onda ovaj to riješi smrtnim slučajem ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh