• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Ionak nemru puno toga promijeniti, jer je ZPP definirana i potpisana danom kapitulacije drage nam Hrvatske…
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,346

Evo tko će nas zastupati. Dok imamo takve zastupnike ne moramo se bojati za svoju budućnost. Kak se mamek do sada brinula za sineka tak se bu on od danas brinul o nama. E, narode moj. Uglavnom, mene izbori više nikada ne budu vidjeli.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
812
Ja sad priznajem da sam ja jedan od onih koji je glasao za DP. Ispricavam se svim Hrvatima jer stvarno sam napravio glupost. Ima jedna dobra stvar da su mi se sad otvorile oci i napakon jasno vidim da su svi skupa talog s dna septicke jame. Dao sam im glas zbog g. Mlinarica i ispao sam jako naivan.
Vise nikad na izbore necu ici. Sram me je.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,160
U YU bila ona serija Malo ili Veliko misto, tak nekak!
Na Partijskom sastanku su odlučili da predlože liksona u višu instancu jer im je u mjestu malo smetao (Boris Dvornik).
Je l to doživio i Plenki i Bratu pa ih lansirali?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Ja sad priznajem da sam ja jedan od onih koji je glasao za DP. Ispricavam se svim Hrvatima jer stvarno sam napravio glupost. Ima jedna dobra stvar da su mi se sad otvorile oci i napakon jasno vidim da su svi skupa talog s dna septicke jame. Dao sam im glas zbog g. Mlinarica i ispao sam jako naivan.
Vise nikad na izbore necu ici. Sram me je.
Nemaš se zakaj kajati niti sramiti, vrijeme bu pokazalo. Nemreš očekivati promjene u mjesec dana.
I drago mi je da je spominjani prešel, upravo radi silnih napada i diskreditacije njega i DP-a. Jer ako te netko stalno napada, znači da si na dobrom putu. Dobar je znak to da ljudi ipak ne vjeruju svemu kaj im se servira.
O svakom iz bilo koje stranke bi se moglo puno takvih stvari napisati…ali one koji slijede “upute” nikad se ne bude blatilo na takav način…
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,441
To je ocito ta tradicija i krscanska moralna nacela koja on zastupa. Dobar je taj put 🤮🤮🤮🤮
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,310
Ja odavno na izbore ne idem, I nežalim, ne njurgam na vlast ma kakva da je, jer ionako vjerujem samo Bogu,veli stara izreka "čovječe pomozi si,I Bog će ti pomoći". I zapamtite narod uvjek ima vlast kakvu zaslužuje . Ajmo dalje samo veselo :ppozdrav::ppozdrav:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,346
To mora da je pijano, pod utjecajem alkohola ili na teškim drogama. o_O o_O o_O :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: Ma ja sam mala beba za njih.
 
Na vrh