• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,148
Cijelo popodne sam pokušavao otvoriti ovu bačvu ali bez uspjeha. Na kraju sam morao cijeli taj čep s navojem odrzati. Ja ne znam šta ga je držalo... Ali nešto ga je držalo ko da je zavaren..
View attachment 75683 View attachment 75684 View attachment 75685
To je napravljeno tako da se ga bez specijalnog ključa neda otvoriti,ili možda i da ,ali trebaš znati kako je iznutra složen
To je napravljeno da zato da se te bačve ne koriste za ništa drugo osim za namjenu za koju su namijenjene,a i zbog toga jer su one stalno pod tlakom,pa da nebi netko život izgubio
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,658
Ma otvorio sam već 6 standardnih...

Ispustim pritisak, čekić i sjekac na rub i odsarafim čep koliko ide. Utisnem stabarku i s sarafcigerom izbijem osigurač i odsarafim do kraja... 15 minuta mi treba za sve.

Ali ova je imala neki prsten koji je držao čep s vanjske strane. Ali se bome ništa nije dalo pomaknuti. Kao da je zavareno... Lupao i lupao. Okretao, zakretao... Ali ni milimetra..
 

Najnoviji postovi

Na vrh