• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
837
Jesam ja lijepo rekao da su šljive zlo... Evo ubo me strsljen pa sam od muke otišao u birtiju...
View attachment 75794
Usporeba s osom? Više puta sam imao bliski susret, zabijali su se u mene, hodali po meni, samo čekam kad će i mene ugristi. Od osa nemam skoro nikakvu reakciju, veći plik mi bude od komaraca.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,690
Nema usporedbe s osom 🤣.. Nema... Meni je ovo jedno peti ili šesti puta da me ubo...

I da se mene pita istrijebio bi ih sve...
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
837
Pitam jer mi je netko rekao da je veću reakciju imao od ose nego od stršljena. Znači gadnije je ipak...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,781
Mene je ubo kad sam kod susjeda motorkom rezao ljiljan, valjda bio na grani pa kad sam stresao pao na nogu, jer uopće nije letio,ostao je stršljen iznenađen😂
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,416
Ja sam ti sretnik,,dje me svašta ubadalo,,strsljen ili osa nikakav problem,,, strsljen malo vise boli al to je okk , mene pčela kad ubode tek tada je problem,,, alergija,,, krene mi svrbež od tabana do tjemena,,,nijedan dio tijela nije pošteđen,,u zadnje vrijeme,, i limfni čvorovi mi oteknu,,znači volim med,, al nevolim pčele,,,
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,699
Ma nema kod nas krpanja rupa na asfaltu.
20240909_124358.jpg 20240909_125314.jpg 20240909_125705.jpg

Lipo se potegne cijela širina puta nekih 50 m , pa onda 20 m starog asfalta, ma tu je još dobro , budemo drugi put.
Bilo kako bilo , biti če bolje nego do sad.:sneaky:
 

Najnoviji postovi

Na vrh