• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
750
Tako da ja ne pušim te fore da je AMD smeće

Pa kako se uzme, bude ona to brzo vratila jer je kupljena zarad grafičkog dizajna
Odličan i jeftiniji izbor. Da sam bio malo pripaljen, bila je ponuda 5 radeon VII, minerskih, mogao sam kupit na komad, 170 eura komad. 16GB HBM2 memorije, a propusnosti... Ne treba mi pa nisam. Imam 6600 xt, ne treba mi ni ona jer ne igram više ništa. Gubljenje vremena, a od odmora živaca ništa. Samo tjelovježba. ;) Što se posla tiče, to ti sve sam znaš, ali hrpa programa je optimizirano za nvidiu. Cuda caruje u tom svijetu. Tu diskusije nema. Međutim, za istu cijenu ne možeš kupit jednako snažan proizvod. Iako je u poslu bitna stabilnost, ne gleda se baš svaki cent. AMD tu još zaostaje za nvidia vrhunskim proizvodima i možda ih nikad ne dostignu.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,469
Danas bude završena berba uz Božju pomoć. Čekam da se sunce probije čez meglu i onda na posel do završetka.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Kapetane...to ulje ti se bu pokvarilo.

Stoji kod Muhe godinu dana, a to ga nes potrosil jos barem 10....skiselilo ti se bu
Več pet puta sam pokušal isporučiti pa ulje ima kilometara ko da je dvaput iz Kine došlo. Usput se mučkalo pa mu možda malo produži vijek trajanja.

I samo da se zna, to ulje je on kupil za Husku model koji još tam nemaju ni u planu pa se nezna točna kodna oznaka 🤭

Pa,koji je to auto? Muhin ili...
Ovaj na F? Ni u ludilu.
Muha se nije ni naslonil na njega, malo me bilo strah kaj mi je blizu drlje bil parkiran ali srečom nije dugo trajalo jer sam se žuril u ZG na roditeljski.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Oči me pečenu kaj se tu sve piše, a mi radnička klasa nema ni sekunde odmora.
Ulje je orginal to je meni najbitnije, iz🇸🇪🇸🇪🇸🇪
Čekam da megla prejde da idem na gablec.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,353
Tražio sam ventil koji ide na malu plinsku bocu, a na njega ovaj plamenik.
Ima ventila, ali navoji ne pašu!
IMG_20230928_104931.jpg IMG_20230928_104956.jpg
I da, plamenik je MIO STANDARD!
A navoj za njega na ventilu je kao na velikim bocama (muški)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,353
Tu nema nikakvog regulatora, najobičniji ventil koji se zašerafi na bocu i na njega plamenik!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,353
Našao (u svojoj trgovini :hahah: ) bocu sa plinom, imam plamenik za skuhati kavu i plamenik za ispeći meso. Samo fali taj ventil pa nek se nađe!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,353
Na boci je desni, a na plameniku lijevi! Ovo imam, ali bez tog ventila!
DSC_1241.JPG DSC_1242.JPG
Ponavljam! Kupio sam taj ventil, ali niti jedan navoj ne paše!
 

Najnoviji postovi

Na vrh