• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,496
Ti baš voliš mijenjati stvari 😂😂😂...


Ja još uvijek imam svoju dječju sobu (ormare) jer mi ih se ne da mijenjati 🤣🤣🤣
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Paaa... Iskreno, kad sam u zamahu onda odradim gro stvari. Dok planiram, 90% bude samo to, plan koji s vremenom okopni i to je to. Jer u ovom usranom vremenu i prostoru nikada više vremena za nešto što bih u tom periodu odradio jer bih se posvetio samo tome, kada pređem dalje, gotovo je, cajt teško nađem, a i kada nađem, već i zaboravim što sam točno htio. Valjda i jedna od mojih prednosti, zaboravan sam solidno pa nisam niti zlopamtilo. 😂😂

Sad već kad sve radim, riješim i to, ali ne laje kera radi sela, imam mjesto u radioni gdje bi mi baš dobro sjeo jedan trosjed, dvosjed ubacim u ured mjesto stola pa ubacim i stari stolić za kafu što bi Američanci reklo, a fotelja može u "čitaonicu" tj. kulturan naziv za moj brlog gdje je recimo to uvjetno, ostava, moj komp za razonodu, police s knjigama, neke moje stvari koje vučem zbog sentimentalnosti i tako to.

#kaćuakonećusad 🤪😂
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Danas mi je došel stari prijatelj @MUHA u posjetu i donese mi poklon kojeg čuva skoro leto dana, al nikak da mi ga da🙂
Danas našli vremena za to👍
🇸🇪🇸🇪
I buče jako ukusne 👍









IMG_20230926_173416.jpg


IMG_20230926_173403.jpg IMG_20230926_173400.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
.. Danas, trka za novcem,
Tu ak to pišeš odma si neprijatelj, to je tak.
Ali nažalost istinu pišeš.
A istina je istina i niko ju baš ne voli čuti.

Gepek je za hitne intervencije, 2 dizalice jedna diže 30tona, druga 40.
Pun gepek gedora, kombinezona i kabanice. 🙂
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
U pilu samo najbolje kaj se nudi 🙂
Pazim da mi sve bude po peesu kak zakon nalaže. 🇸🇪
Raketa ide na premium naftu, za drugo nezna, zato ide ko raketa. 🙂
Posebni zvuk ima ko violina🎻
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,469
Zakon veli da se drvo smije rušiti samo kad je napravljena doznaka od ovlaštene osobe, a za otpremu drva iz šume treba izvoznica. U protivnome se smatra da su drva ukradena.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Večeras proveo 2 sata kalkulirajući kako i što bi mi bilo najbolje nakon pripreme, te nakon študiranja postavio prva 3 reda da vidim kako mi se podudara s planom. Iiii, to bude dobro.

IMG_20230926_235924_edit_397672981297131.jpg

Sutra ujutro udaram dalje jerbo moram dati ukućanima da spavaju, inače bih ja to poderao noćas, ali, jutro je pametnije od noći.

P.S. Da, ima ga šarenog, tamnijeg i svijetlijeg, rustika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh