• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Sad ću ti ispričati kako je kolega nama objašnjavao na jednom domjenku.

Pretprošle godine kako je bilo puno sunca, vina bila jaka... Bilo je po 15-16% alkohola.

Ali stvarno puno se ljudi bilo napilo.

Kaže on. Vidno pijan.

Dečki. Mi imamo jedan problem. Svi mi.

Mi smo svi krivo baždareni. Svi smo na količinu baždareni... 1l vina popiješ i taman je... 2l popiješ i dobro je.. Malo si pijan ali nije još strašno.


E Jebiga onda. Dođe godina ko ova i sve ti poremeti.. Nismo krivi mi. Kriv je baždar. Ja uvijek jednako popijem. Ali sad se puno više napijem 😂😂😂
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Danas smo se ja i susjed "prek ceste" malo družili s njegovom Viking frezom. Izrazio je želju da ju prije proljetnih radova u plastenicima i na vrtu popravimo. Osigurao nam je zatvoreni prostor da nas jug ne odnese na aerodrom.

IMG_20240117_101922.jpg
IMG_20240117_101934.jpg
IMG_20240117_114427.jpg
IMG_20240117_114422.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Pa susjed sve "revno" čisti, pere s minivašem, izvana - znaš ono: "ivana juj iznutra fuj".
Jako dobar je on čovjek, ali se "u tehniku" ne razumije previše, ne zna ti on dalje od motorne pile i Štila ;):devilish:.

U međuvremenu sam se zapitao: da li je ikad, od kad je nabavio tu frezu, zamijenio ulje u njezinom motoru?

Budem mu to pregledao sutra, prekosutra, dok njemu bude pasalo, vidim kroz prozor da su mu opet došli nekakvi gosti, pa neka se malo druži s njima, a ne samnom i frezom 🙃
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ne brini, okinuo sam ja i više slika, samo da ne moram pamtiti pojedine položaje dijelova :devilish:.
Uz moje "več pomalo sumnjivo i sve slabije prosuđivanje", mislim si da se ovdje događala bolest dugotrajnog podmazivanja, te da je agresivna masnoča bila presudna, a ne "vanish", kako je to pomislio forumaš @ZGseljak 🙃:devilish:.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Čuvaj slike kad netko pita za preporuku ffeze..s pužem
Neka se drugi raduju (je pjesma 🎵 ):
IMG_20240117_103426.jpg
"Izvadil sam motor", ali i z dijelom "drobovine" :devilish:

Poslikal sam si "gornji dio trbušne šupljine":

IMG_20240117_110508.jpg

A Internet pokazuje da bi to trebalo "ovak lijepo izgledati":

hq720.jpg

:cry:🤕 kak da ne bi "tak bilo", bu, ak sus'ed opere sve te dijelove, pa nabavi nove koje trebamo, onda se bum i ja potrudil,,, ali "zima je duga" i do protuletja bu još s'ega vraga, kaj ne :);):devilish:, za vezda je se "raskupusano, na proste faktore".
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,326
Da je i bilo i manje masno, ne bi to dugo trajalo. Jednostavno, na većini takvih kopačica s pužnim prigonom, to je mana.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ako dobro vidim puž je još prolazan, kolo je oruljeno.
@plus idem baciti oko jel ima tavanuše.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ja sam danas rasadil borič. Pop je bil neki dan pa je vrijeme da ga uklonimo iz boravka.
Sad mi je malo grdo, ali za čas bu prešla godinica....

 

Najnoviji postovi

Na vrh