• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
Masline,bude ili nebude,ali ovo pored masline ti je najveće blago
Hvala. Ucimo djecu da zive i rade u skladu sa normalnim zivotom. Imamo dosta toga cca 10 h kojekakih nasada,usjeva i bedastoca. Odvojoli smo 1 h iznad imanja- nezivimo tu-to ke izdvojeni pogon za kojekake usjeve i nasade koji nisu u pozestini-slavoniji uobicajeni. Odvedem djecu jednom tjednu u neki centar sa sadnicama i kupuju sta im se svidi. Pa sadimo. Zivimo stime. Ok,neovisimo o tome. Al neka. Sve je bolje od modernog nacina zivota
 

Frenki F3

Aktivni član
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
72
Trava raste🙄...prošli i ovaj vikend samo malčiranje, flaksanje...nikad kraja🤨
 

Prilozi

  • 20240412_181716.jpg
    20240412_181716.jpg
    53.8 KB · Pregleda: 34
  • 20240412_175456.jpg
    20240412_175456.jpg
    70.1 KB · Pregleda: 34

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
488
Proizvodili su ih u ogromnim količinama, tak da mora biti odlično očuvana da nekaj vrijedi.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Ugledao sam tu "Husqvarnu" jutros u VŽ, na staroj krami. Zamolio sam gospodina da mi dopusti da ju fotografiram, s ciljem da ju "ovdje pokažem" kako bi malo zezao "zagrižene forumaše", gospodin je odmah pristao, hvala mu 👌 (y) .
 
Na vrh