• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
U petak smo radili "istraživanje tržišta i cijena", odmah na večer sam izradio svoje kalkulacije i procjenu "troškova".
Danas smo krenuli u nabavu "materijala za izradu" hlađenog podruma za vino.
Dio materijala smo danas i preuzeli, a ostalo platili i naručili da nam pripreme za sutra u jutro. Danas je u Pevexu bila velika gužva na preuzimanju roba, ljudi kupuju 100 na sat...
Sutra ako zet bude previše zauzet uzimam njegov Doblo i preuzimamo ja i supruga sami, ako može i on još bolje 🙃😈.
I tako, za borbu protiv globalnog zatopljenja, a da i dalje sva čula uživaju, na red je došla i izrada klimatiziranog podruma za vino.
(Neki piju mrzlu pivu i gemište u omiljenoj krčmi, ja sam naumio osigurati svoje mrzlo vino, z domače klijeti 😈🤗🙃, mrzle Cocte ne bude 😜). Radovi su u toku 🤗🥂.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
Joj, joj, joj ak Vi samo ovisite o cocti toj... Bolje da dalje šutim, budem izgledao pametniji 😖😈🙃
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,355
Točkovi originalni ili si ih naknadno montirao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Zato kaj prednji imaju različite ripne od stražnjih.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,200
Zato kaj prednji imaju različite ripne od stražnjih.
Druge su gume naprijed....to je tocno.

Ovo tockovi sam shvatio kao cijeli kotac....(dimenzije i sl?)
 

Najnoviji postovi

Na vrh