• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,172
Gledam na tv da su pohvatali nekakve švercere drogom. Vele da su im još pronašli i opijate. Ne piše kakve i koju količinu. Pa kaj više ne bumo smeli ni kupicu vina popiti pri svoji hiži ili vu birtiji? Pa kam sve to ide? Još bu i velečasni pri meši moral piti vodu. :unsure: 🙏
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,100
Ja ozbiljan da će me žena ubiti ako ne dovezem auto kući, a vi o opijanju...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Jel ide netko od forumaša iz Slavonije za Zadar sljedeći tjedan da me poveze 🤣??
Dođi u nedJelju do ZG-a, pa možeš z menom do juga...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,172
Jel znaš piti rakiju?

Evo mi sastavljamo komisiju od 9 ljudi... 100 uzoraka rakije i likera...

50e dnevnica + ručak.

Za prijevoz nakon ocjenjivanja se snađi 🤣
Hvala na ponudi, ali ne bih. Dnevnicu bi moral dati nekome da me vozi. Do doma bi morali par puta stati na pijači da ne dehidriramo. Onda je to čisti gubitak i veliki rizik jer se moram vrnuti doma ženici na ispovjed.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,683
Ovaj vikend sam na izletu u Austriji, nećak ima prvu pričest. I tak se malo vozimo, gledamo...uglavnom svaki me put fascinira ta Austrija (tu bi ubrojil i Sloveniju).
I tak posle obreda prve pričesti idemo u restoran, a tam je situacija ovakva....
IMG_20240511_132606.jpg
Znači, ovo desno je restoran, a levo pogađate....štala. I sve je u redu, nikakvih problema, niko ne frče z nosom, dela se nekakvi grof itd.

Dok je u mojem selu situacija posve drugačija, prek puta čovjeka kaj ima krave, grade se stanovi, evo zasad su stigli do 4. kata, znači vizura i krajobraz sela je narušena metodom šaka u oko . I veli mi čovjek da mu je došla inspekcija, radi prijave smrada. A čovjek stvarno drži uredno, nit se s ceste ne kuži da ima krave, i to samo njih 2....
Eto kakvi smo mi ljudi, jal i sebičnost
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,039
evo još jedan primjer
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,572
Slika i mali opis kompozicije.
Kod nas pola grada bilo raskopano i veli meni baja da je tu zabranjeno za traktoreo_O
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,816
Danas, jutros je baš pravi užitak tipkati po mobitelu, uz domaću želučanu pijaću, 🥃, finu kavicu ☕ i čitati da je na Eurosongu publika prepoznala našeg predstavnika i glasala za njega. (Stručni su žiriji jednako stručni kao i od HRT-a za Doru.)
🍾
Isto tako uživam u trenutku vremena da je Dinamo opet prvi, ali i da je naš lokalni VŽ pobijedio RI.
Dok ima lijepog zakaj ne uživati u takvim trenucima. Prepuštam se glazbi s radija i neka misli lutaju samo užitnim putevima...
Lijep dan Vam želim svima 🥂🎶🙂.
 

Najnoviji postovi

Na vrh