• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Ljepo izgleda vočnjak.
Nadam se da se bu ovu godinu napokon prešlo sa kanti na palete.
Jednu imam sa ovakvim žigom, još jednu nabavim i spreman sam ih sponzorirati.

 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,301
Zvao ga, kaže da je još na bolovanju, još je na kašicama 😉😂
Nisam mislio za valjak,već za pan,tako sačuvate tekovine jedan radi drugi pije pivu promatra i sve zna o svemu.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,086
Ma nebi ju mijenjal...... ni za mnoga polja i velike traktore :ppozdrav:
Svaka čast,ti si ipak mehaničar
Istina je da sam ja svoj motor umirovio i to radeći sa njim
Nazadnje nije htjela upalit,uspio sam je pomoću pokretača upalit,da mio odradi krumpir
Nakon toga je na nju došao honda gc 160 i nebi se nikad vratio na tomosa iako je on pošteno odradio svoje
Rastavio sam naknadno svoj tomos,jedna karika je bila u auspuhu,a druga debljine lima limenke,tako da nije ni čudo da nije htjela upaliti,ali je ipak izdržao svoj radni vjek
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,162
Svaka čast,ti si ipak mehaničar
Istina je da sam ja svoj motor umirovio i to radeći sa njim
Nazadnje nije htjela upalit,uspio sam je pomoću pokretača upalit,da mio odradi krumpir
Nakon toga je na nju došao honda gc 160 i nebi se nikad vratio na tomosa iako je on pošteno odradio svoje
Rastavio sam naknadno svoj tomos,jedna karika je bila u auspuhu,a druga debljine lima limenke,tako da nije ni čudo da nije htjela upaliti,ali je ipak izdržao svoj radni vjek
Jasno, ja sam u poziciji da si mogu dozvoliti da radim bez filtera jer imam dijelova za takav motor.... dok je mene i nasljednika. Ali nemam, trenutno, filtera za ovakvu kombinaciju fergazera za ovaj motorič koji s njim radi ko sat.
I još uvijek ih skupljam ;)
Tomos ima svojih mušica, ali mislim da bu nadživel tog gc 160.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,631
Exskluziva povodom 100 godina poslovanja i proizvodnje "pasarete" Pazinske obitelji Ferenčić , koji je ujedno i najstariji obrt u Pazinu. Sadašnji asortiman gaziranih pića koje proizvode su "pasareta " (cevena) oranžada (žuta) i tonic water. Jedna zanimljivost je da nikada nisu radili nikakve reklame za svoju pijaču, koju se može naći diljem Istre. Punionica se nalazi na Starom Pazinu.:love:
 

Najnoviji postovi

Na vrh