• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Ajd pustite čovjeka na miru.
Ima i gorjih koji tam već dugo sjede i delaju nam štetu...ali se o njima ne piše.
 
  • Like
Reactions: H&S

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,914
Ne ljudi. Nemojmo nikada "pustiti na miru" bilo koga takvog prevaranta, licemjera i ništa koristi. Čovjek s karakterom se ne ponaša jednako kao Bartulica, on je sve samo ne zastupnik hrvatskih interesa. To nije politika. To je zlo jednako kao tuča i tornado. Kune se u ideale i crkvene vrijednosti koje gazi kao slon u staklenom dućanu...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,511
Sve je to ok, ljudi kompliciraju s tim grijanjima pa se na kraju ne ugriju.
20230613_120427.jpg

20230613_120352.jpg
Kod mene ce biti ovako, podno i radijatori. Sa 15cm vune ili stiropora moze i 4 ringle ugrijat kucu
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,914
Tak je, svi sve znaju o grijanju, a na kraju se ili smrzavaju, ili kuhaju...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,313
Prije 40tak godina spremao sam se postaviti podno. Susje mi je iz Njemačke donio dokumentaciju o podnom, firme VELTA.
Po njoj sam radio proračun i postavljanje.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,766
Čitam sad da su ljudi po cijele dane stajali u koloni i dalje ne vjerujem kka su neki glupi, kužim strance, al domaći se čudi kad stane u koloni u ovo doba godine. Ja se danas vraćal iz Biograda, sve po staroj cesti, tak se lepo voziti, mislim da čak nisam ni prešaltal u 5. U mojem smjeru sam srel možda 20-ak auta, a prema moru je bilo puno prometa ( 80% stranih tablica).
Još smo lepo stali u Obrovcu i okupali se pošto nas je loše vrijeme na moru spriječilo u zadnjem kupanju.
I odma da odgovorim onima koji me budu pitali zakaj se nisam javil, bilo je neplanirano i putovanje s dvoje djece.
IMG_20240720_112408.jpg IMG_20240720_112834_1.jpg
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,930
Danas ujutro se probudim, kad ono šok, saznao da prijateljica, generacija 34. godine umrla, iza sebe ostavila petogodišnjeg sina. Trebali smo se uskoro ponovno svi okupiti, družiti, pričati, stvarno nemam riječi, prestrašno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh