• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,490
Neću se sramotiti sa starim držalom, alat mora biti kak spada, ako već radnik nije. I ovo je bilo novo, ali čeka već par godina na poziv, a za to vreme su ga malo i crvi napali. :ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,385
Ja se trebam pomalo pobrinuti za stambeni prostor, a ne poslovni.
Lijeskina taktika je ok, nek se drđalo u šumi deblja, ako nebu trebalo bu se neko na njega grijal.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,543
Krenuli za Novalju. A žena po običaju pričala na mobitel pa sam skrenuo u neku slijepu ulicu. Jer mi nije rekla da na kružnom toku trebam desno. U biti nije slijepa ali je završila na nekoj kaldrmi 🤣.

Ali sam barem vidio mehanizacije malo... I vibro kultivator kakav mi treba 🤣. Samo ne znam kako bi ga povezao ako je na prodaju 😂🤣
IMG_20240804_105254.jpg IMG_20240804_105348.jpg IMG_20240804_105310.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,385
Hmmm, balirka, kombajn, cisterna, dva ferca.... neznam zakaj me to podsječa na nečije dvorište, pogotovo ova srednja slika :unsure:
 

Najnoviji postovi

Na vrh