• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,369
Da ti iskreno kažem, nemam pojma ,,, ja sam ti ovdje samo nijemi posmatrač,, supruga,kćerka i zet,, se brinu oko tih stvari,,,
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,369
Eeee ...ebiga,,, moje boce koje praznim su povratna ambalaža,,,,tako da ove netrosim,
Kolega Leee,, pito sam ove moje tehnologe,,, čepovi se zavrnu do kraja,,, boce se drže 10 minuta kad voda priključa,, zakonom fizike tad se čepovi šire,,, onda se ova tava skida sa vatre,,,i onda kontra zakon fizike radi,, boce se hlade čepovi se skupljaju,,, tako da onaj unutarnji dio čepa gdje je onaj teflon se zalijepi za vrh boce,, i nema zraka i nema kvarenja soka,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh