• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,413
Apsolutno, hvala Muha, hvala ostala vrijedna ekipo (y) (y) (y) ;)
Kad smo več kod zahvaljivanja ja se zahvaljujem kolegi forumašu koji mi je predložil par mjesta za običi (u kojima između ostalog mogu vidjeti neke njegove radove) za koja sad nisam imal vremena, a i vruče je za pješačenje.
To bumo u nekoj zimskoj rundi.
Hvala još jednom (y)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,436
Taljigamo se po serpentinama do Baških Oštarija prema Gospiću.
I onda pozdrav moru i "voli more drž se kopna"!
DSC_0538.JPG


DSC_0539.JPG
Uh sve naglavačke, ali nije od ovog leta
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,381
Ja sam fan ovakvih rijeka,, da nabrajam, krka,zrmanja,cetina, sutla,una, drina, krivaja,vrbas, bosna,bregava,,bio sam i pokraj Vardara,,,čak sam radio vojnu vježbu,zz forsiranje rijeke Bregalnice,,,onda,, tara,, piva,, znači imamo ih na čitavom našem podneblju,, mnogo,, mnogo, al malo to cijenimo,,,, nažalost,,,
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,087
Kad smo več kod zahvaljivanja ja se zahvaljujem kolegi forumašu koji mi je predložil par mjesta za običi (u kojima između ostalog mogu vidjeti neke njegove radove) za koja sad nisam imal vremena, a i vruče je za pješačenje.
To bumo u nekoj zimskoj rundi.
Hvala još jednom (y)
I drugi put.

Ja sam danas, nazalost pokopao mamu...😪
 

Najnoviji postovi

Na vrh