• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,596
Ja bi sebe uže oko vrata i sebe spustio unutra 🤣🤣

Čim se odmorim od ručka idem na zrmanju..

IMG-20240813-WA0021.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,446
Dal bi joj pomogel ili odmogel da sam ju udomil, neznam.
Zaključil sam da je bolje da ostane u svom prirodnom staništu.
Pomogel sam joj da se makne s ceste, pobegla je u šikaru. U nekoj posudici ostavil malo vodice i tri kore od banane pa ako se vrati....



 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,681
Sutra je Velika Gospa , a ovaj grozd malvaziju samo što nije cijeli zreo da se ga može cijelog ubrat za pozobat. Ne pamtim da je baš tako rano počelo zrijat, da 2003 je bila slična. Znam da sam bio u berbi na 23. 08. 2003. godine ali ne u mom okruženu već na području Grožnjana. :love:
20240813_195552.jpg
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,385
Dal bi joj pomogel ili odmogel da sam ju udomil, neznam.
Zaključil sam da je bolje da ostane u svom prirodnom staništu.
Pomogel sam joj da se makne s ceste, pobegla je u šikaru. U nekoj posudici ostavil malo vodice i tri kore od banane pa ako se vrati....



Bem mu sunac,,, na prvi pogled učini mi se,,,, bomba kasikara,,,malo dizajnirana,,,reko sebi Muha posto bombaš (y)
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh