• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,621
Rakija je već u inoxu.


Ništa joj neće biti to malo dok nacuri. Puno mi je lakše manipulirati s plastikom tih par sati dok se peče...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,621
Ja imam još što moram pokupiti šljive za 2 kotla... Ali sam našao jeftino i dobre šljive što jedan prodaje.. Pa možda kupim još par sto kila 😅
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,392
Bil je pri meni jedan kaj je kuhal rakiju od šljive tak dugo dok su koštice bile tvrde🤣. Turil šečera i ponovil postupak. Dok si spil njegov pelinkovec i mamino mleko si hitil z sebe.(Anegdota iz iskustva jednog prijatelja)
Kod nas tu rakiju žargonom zovu 'specijala' tako da imaju,,prva,druga,treća,,specijala,,, i to prodaju onim teškim alkosima,,
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,621
Kolega jedan ispeče susjedu rakiju.

Kaže on. Stipa pa jebemu sunce kako ja dobijem 10 litara rakije od kotla, a kod tebe bude po 17. Pa koji je tebi k. Umrijet ćeš od te rakije.

Kaže on njemu. Lako tebi, ti imaš šljiva. Ja moram od ovo malo šljiva što imam dobit rakije koliko mi treba 😅🤣
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,621
A dobro to je jabuka.

Ja sam jučer prepekao patoku. 30l patoke na 12 gradi i 30l koma od žutih šljiva.

Iscurilo je 12.5 litara na 20 gradi...

Iako, trebao sam prekinuti ja 10l kad je bila 21 grad jer mi je krenulo malo nepoželjnih spojeva.. Ali šta sad... Bilo malo društva oko mene i nije se pazilo. Mislim ni ne osjeti se, ali je bila finija...
 

Najnoviji postovi

Na vrh