• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,118
Nakon puno puno puno radnih sati, mnogih dana i noči, penezov bunt.... danas se napokon koturamo cestom, ali ovaj put sa duplim pogonom + špera

Cestitam,Muha!
Sad samo pamet u glavu!
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,483
Nakon puno puno puno radnih sati, mnogih dana i noči, penezov bunt.... danas se napokon koturamo cestom, ali ovaj put sa duplim pogonom + špera

Pre nekog vremena si postavio komentar u fazonu učestvovanja u saobraćaju bez registarski oznaka dali je to kod mene uredno. Da jeste.
 

Frenki F3

Dobro znana faca
Premium
Tu od
7 Velj 2024
Poruka
179
Nakon puno puno puno radnih sati
Muha, čestitam, lepa crvena pila. Iako neusporedivo, ja sam fural tam od 97' par let 80tku (B4 94'g.) 2.0 E. Limuzinu, ( vidim, tvoj je coupe quattro )išla je kaj vrag. Ostalo mi u sjećanju ono podizanje prednjeg kraja kad si gas dal. A i seleni koji su često odlazili :ROFLMAO: . Žena mi se plakala kad sam ga prodal jer sam kupil octaviu jedinicu. Nigdar mi to nije oprostila:LOL:.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,649
1000014740.jpg
Trebal biti manja tura od prve (20ak litara pasiranog)...na kraju ce biti cak i malo vise...😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Stvarno ga ima ove godine...i jos raste i zreli se...al nema sanse da vise pospremamo...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,756
Paradajzapokalipsa ove godine 😅...

Zato je kolega zbog suše skoro 50% manje grožđa jučer skinuo 😢... Šećeri nikad vislji, ali nema mase..
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Hvala.
Upravo stigli s optike. Uz pomoč štapa i kanapa uspeli smo pocentrirati most na pravo mjesto da bi se optika mogla napraviti



Čestitam na uloženom trudu i rezultatu.
Kad bude napravljen atest, tehnički, registracija i ono "malo upečatljivije" registracijske pločice?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Pre nekog vremena si postavio komentar u fazonu učestvovanja u saobraćaju bez registarski oznaka dali je to kod mene uredno. Da jeste.
Milicijskom oku nema da promakne ni jedan detalj, osim velikih greha...
Ima jedna poslovica, možeš da odeš sa sela, ali selo iz tebe nikada.
Nemaš brige, proba je pod šajbom, to kaj nema auspuha, unutrašnjosti, sjedala, šibera..... je manje bitno....bitno da se izda proba, jer nam je bilo šteta bušiti branik kojeg smo skupo platili i jedva našli. Najvjerojatnije idu magneti...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Projekt nikad nebu gotovo 😀
Al lepo je videti da se kotura po cesti 💪
Znam, ali cilj je ispunjen i sa ovim dokle se doguralo.
I to sve je napravljeno u domačoj radinosti, u šupi, večina poslova je odrađena mladim rukama, a ja sam tu uglavnom bil savjetnik i ako je trebalo nekaj zahtjevnije odraditi.
Ima jedna slika koja mi je srcu prirasla koja je nastala na tom projektu.....

Muha, čestitam, lepa crvena pila. Iako neusporedivo, ja sam fural tam od 97' par let 80tku (B4 94'g.) 2.0 E. Limuzinu, ( vidim, tvoj je coupe quattro )išla je kaj vrag. Ostalo mi u sjećanju ono podizanje prednjeg kraja kad si gas dal. A i seleni koji su često odlazili . Žena mi se plakala kad sam ga prodal jer sam kupil octaviu jedinicu. Nigdar mi to nije oprostila.
Nije coupe, samo je prednji kraj od S2.
Da je najvjerojatnije jedinstven, je. Pogotovo zbog pogona i srca koje u njemu kuca. Pravi sklepač od koječega u ovoj karoseriji. Ako i postoji koji rijetki su. U lijepoj našoj ne postoji.
Pogoni su priča za sebe..... kaj od čega je upareno sa čim.... ufff, tu su bile glavobolje največe.
Seleni su im boljka, pogotovo stabilizatorske štangice, ali nadam se da smo to riješili.
Ako i nismo, manje bitno jer to nije auto za svaki dan....

Čestitam na uloženom trudu i rezultatu.
Kad bude napravljen atest, tehnički, registracija i ono "malo upečatljivije" registracijske pločice?
Hvala lijepo @plus ti znaš kak to je.... i puno mi znači tvoja podrška.
Još malo unutrašnjosti, neka sjedala, auspuh, završno poliranje, sitnice oko struje, a onda kreče priča sa elaboratima koja bumo vidli kak bu izašla.
Prijeklo imovine za ključne stvari imamo, još koji atestič od varioca....
Nadam se da do prolječa bude, javim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh