• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kaj je duplak svetac?

kod mene ima takav teren , možeš kositi , okretati sijeno ..sve to ali nemoj stati , kad staneš počne propadanje ..osjeti se i pod nogama .
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,094
Ma moral sam ju kupiti 15€ (31 kg)
View attachment 64438
Prijatel izgleda da si ti jedini na forumu koji se ozbiljno bavi prikupljačkom djelatnošću. Svi ostali samo nekaj pišu o tome kak su nekaj iskali, a nisu našli. Svi bi da im se donese doma ono kaj trebaju, a nitko nebi malo protegnul noge i potrudil se prekopati zalihu. Svakaj se tu korisnoga more najti, ali kome to govoriti? Kome? Ja se trudim otprti im oči, ali nejde i nejde. V dučanu je svima preskupo i svi samo kukaju i čekaju da im kakav komad padne z neba. Neka se ugledaju na tebe koji to delaš jedini profesionalno. Ja sem priučeni profesionalni kolekcionar, ali mi još puno treba da dostignem tebe. Prije bum položil za pilota nego kaj tebe stignem. Trudim se, ali nisam baš fleten, a kakvi su tek ovi drugi kaj samo pišu i kao u sve se razmu, a ne znaju ništ i ništ nebi delali. Evo ve su 4 vure v jutro i ja već delam. Od pol noći već sam dva puta bil na wc-u, a izgleda da moram ve i po treći puta. Moram završiti, žurim...........
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Poštovani prijatelji i neprijatelji, poštovani forumaši, svima želim reći i objavit radosnu vijest, nakon 4 godine pisanja i objavljivanje video recepata danas mi se konačno ispaltilo, postal sam Podravka ambasador.

Na coolinariki su prepoznali moju volju za kuhanjem, pisanje recepata onak malo kaj vlečeju na šalu👍🙂
Pregleda imam preko 900000 tisuća, recenzija oko par tisuća.
Od danas sam Podravka amabasador, srce mi kuca od uzbuđenja da nemrem reći to, neopisivo.

Sve vas pozdravlja vaš kapetan⚓
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Poštovani prijatelji i neprijatelji, poštovani forumaši, svima želim reći i objavit radosnu vijest, nakon 4 godine pisanja i objavljivanje video recepata danas mi se konačno ispaltilo, postal sam Podravka ambasador.

Na coolinariki su prepoznali moju volju za kuhanjem, pisanje recepata onak malo kaj vlečeju na šalu👍🙂
Pregleda imam preko 900000 tisuća, recenzija oko par tisuća.
Od danas sam Podravka amabasador, srce mi kuca od uzbuđenja da nemrem reći to, neopisivo.

Sve vas pozdravlja vaš kapetan⚓
A koji je tvoj recept🤔
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Stvarno smo bili jako vredni i u ovu temu nalupali 1000 stranica poslova.
Zbog tog ovu zatvaramo i otvaramo novu, nadam se još uspješniju (y)

 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh