• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sam se ti igraj s nekuhanjem, i zanemarivanjem svog dragog, bu se on snašel na terenu za gablec i još ponekaj, , same snaše kupuju.. inače onaj tajni paradjz je odličan za jesti, ovi u Plodinama,Kauflandu....nek se skriju.


Hehe.....a sam ti rekla,a? Ček malo,nije vrag da ti već rodi.meni je počeo prije desetak dana.Kak ti je tak brzo stigao?Takvoga imaš samo ti,muhač i puknuti. Imate sreće što vas poznajem......
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Za jezik sam se pregrizel...očito nekaj ne štima..nije moj nego tvoj..kupio u Četvrtak Vž na sajmu, jedva došel na red od snaša.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ja mislila da je to onaj što sam ti dala za saditi kada si bio kod nas - ona dva.E,kada budeš one probao,onda budeš rekao - to je paradajz.Dala sam takve i muhaču i puknutom,svakome po par komada,bute se vi dečki najeli dobroga paradajza ak ih niste zeznuli pa vam propali.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,362
Hehe.....a sam ti rekla,a? Ček malo,nije vrag da ti već rodi.meni je počeo prije desetak dana.Kak ti je tak brzo stigao?Takvoga imaš samo ti,muhač i puknuti. Imate sreće što vas poznajem......
Ja svojega pljuskam več danima ali nikak da pocrveni, ali bude on.
Kaj je da je, ali paradajz je pravi, samo kaj ja neznam koji je bil u onom pušlju od 20, ako ne i 30 komada pitanje je kod koga sad on rodi .......
Šalim se, svi su oni na sigurnom ali su malo zaostali oni kaj su na otvorenom rasli, a oni kaj su u plasteniku napreduju punom parom.
Još malo bum moral najlon rezati da mogu na zrak
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kaj brineš,ako ti nebudu zrasli budeš otišel puknutovoj mami u goste,ondak rekneš da ideš malo na zrak,trkneš na vrt i pobereš mu sve plavkaste paradajze - to su oni fini - on ima četiri komada,a mordak i koji više.Taman.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj željkič,pa ne govorim ja o krađi neg o berbi.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

A ako se i bude odlučio na krađu nebude ukrao njima nego sebi.:icon_lol:
Ma njega ti puknuti voli,on bi njemu dao tak da nemora maznuti.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj Puknuti nekog voli ?? Ja mislil da je on Mrgud iz Štrunfića (uvijek nekaj prigovara no obično je u pravu :icon_axe:)
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Kupanje na moru,voda prava osvjezavajuca, da mi he barem sutra more pored mene,kad imam baliranje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se fino kvarcalo u livadi,nastavak slijedi još dva dana,krepan sam kao pes:icon_jook::icon_jook:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ejjjjjj,danas sam se kuhala na tržnici - ali dobro je - prodalo se robe,nije bilo loše.Pa sam popodne odspavala malo i čekala da se vručina primiri i oko sedam počela spremati robu za ujutro.Eh,jedva čekam kraj tjedna pa da temperature opet padnu na nešto podnošljivo.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
@Jurek, nisam te prije videl..i ja upravo obaram jedno zarošeno Nikšićko, i gledam Dilu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se gotovo nije radilo ništa,je imao sam taxi prijevoz do grada,plaćen put i gablec,što treba bolje,treba biti zadovoljan i sa malo,joj desilo se nešto strašno,danas sam išao provjeriti stanje oko poticaja i zablokirao mozak i ne mogu se sjetiti korisnićkog imena za prijavu,sada sam naručio novo ,jooooojjjjj godine garant:mur::mur::mur:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
teška banana ,Hypo aktivirao zadužnicu i sada bude debela pušiona ,evo danas otišao cijeli im poticaj a jučer krepo komp,pišemo se kada se moj osposobi,sada sam posudio susjedov
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Nije baš danas, ali je jučer i cjelu noč, bil sam na ribičiji da se malo opustim i uspel sam sa prijateljem uloviti jednu manju ribicu tek tolko da se morem najesti.

IMG_20140617_133607_zps39216f8a.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se kod jednog susjeda završilo sa rezanjem i cijepanjem dugometrice ,jedna sitnica se polomila na motorki pa se išlo ono 5 do 12 do majstora jer je subota,još se prekrenulo zadnje sijeno i sada fino lagano bole ruke i leđa od drva:biggrin::biggrin:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh