• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Željkič, pusič na nosič, vidi se šta je bečka škola. :icon_rofl:

A ništa, malo utjehe dobro dođe.:icon_razz:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo malo prije dosel z bolnice,kad imas peh imas.Naime na poslu smo delali neki krovic ,odnosno drvo na postojece salonit ploce pred ulaz.
Prvo su nas ****** srajfi jer su bili prekratki za zeljeznu konstrukciju,te je kolega moral diti v Würth po dulje.No ovi su bili predugi pa ih je trebalo odrezati,no kolega ni dózvolil segrtu z akuflexom da se nebi ostetila nova fasada,te on to po starinski s pilicom za zelezo.
Pilil je tocno ober moje cilibure i ja moral gori gledat jer smo od ispod sarafili desku i pa dne sitna spena tocno v moje desno oko.S pocetka ni zgledalo stresno no sam hrmak se malo ruljil i pocelo je zajebavati.
Disel kucnom doktoru,nit je ne pogledal veli on to ne vupa,uputnica i direkt v bolnicu.Suznu ti dolinu sam se nebrem peljati a kroz celi Graz se zajebavati s tramvajom i taxijom nije veselo,nazval kolegu Ferija i sreca da me on odpeljal.
Dosel sam fletno na red jer sam bil jedini,pucka to vun zela dela mast i veli ok morete zutra delati,niti mi ne zamotala joko.
Jeba te zapad v Jugi bi bil tri dana na bolovanju.
Posle sam kolegu i njegvu skvo pocastil z vecerjom i jabucnicom v buschenschanku (neka vrst seljackog turizma) i evo fala bogu morem pisati i citati jos da bi razmel,bog te veseli.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bila je vredu jabucnica(vino od jabuke za one kaj neznaju)sam dobil recepta inace bi zabil.
Mast 5.40€,ceh 32€ i dve vure sam bit,no ko ga jebe glavno da morem pak ljukati ove curice kaj nemaju niti za gace.

ps.nekaj me zajebava kak sam nasnimil windovsa 10,nebrem ljupiti ovog coravog smajlica,bum zgleda stari konj neki kurs naprajti
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Aj jaj, jaj....čovek je sam rekel da ga je nekaj v oko fporilo i da je vročtvo od doktora dobil. Kaj tu ne razmiš? i Ida se ne mogel peljati som, i da je ne našel pajdoša, bil bi peške išel. :icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
A spominje on tam i neku skvo....

Ma nek je on nama živ i zdrav a kak je videl dobro je i napisal :eek::
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ostalo nešto u memoriji Međimurskih izraza od ekipe iz vojske,93,samo nikako pohvatati ono ve i of,:icon_question::icon_question:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Ajkula
VE-sada
OF- ovaj
mortik- možda
itak- ima više značenja, tako to, ipak,
brščas-skoro isto kak itak, ovisi o kontekstu razgovora
fpotil- uputil, sjetil
Ima toga još ali je forum premali za sve
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Kaj ve ti ima isto različito značenje ovisi, što sad, i kakve veze to ima
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
Ja kad sam počeo raditi s Međimurcima jedino nisam kužio riječ -kcoj ,ali skužio sam da je to nešto kao -uz ,pored ,blizu ,bliže .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh