• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Nisam prozvani ali da probam, ak' smijem prevesti:
Prevario si se ako misliš da i onda idu / hodaju doma, samo se skotrljaju :biggrin:

Bi se tak nekak reklo v prijevodu,vi ste tu bolje domaći pa se ne vidi tolko razlika po govoru osim v nekim rjecima :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Koja godina je bila

93 god u siječnju sam došao u Koprivnicu. Nisam uopče rekao da je bilo teško. Onda sam tako mislio a danas mislim da je to jedno od najbolje provedenog vremena i najbolje iskorištenog.
U Koprivnici temeljna i specijalistička obuka pa 4 dana na Trsatu u Rijeci pa poslje toga toga za Gospić. Neko selo pored Gospića.
U Koprivnici sam sve razmel. Nisam uopče sa tim imao problema. Jedino su cure bile male ali lijepe.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Znaći ti si bio 5 klasa,možda smo se i sreli negdje u krugu vojarne,ja sam bio 2 2 2 Mato Kuzminski bio zapovijednik satnije,super osoba ali ovi mali desetnici e to su bila gamad na kvadrat.Jes da Podravke su bile opake,Orinoko je bilo mjesto za izlaske i pivnica na korzu
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,324
Ups, upravo je Luka Modrič dal gola u 42. minuiti, - jedan nula za nas - of moj kaj se rastegelil na trosjedu se veseli kak da je bez telemtuma.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

A ja pijem kapučino i grickam slane keksiče od putra sumnjivog porijekla..xD.
A jadan, sigurno je od muke.
A što ga nepusti do Pariza, da bodri Vatrene uživo???
Znam ja zašto....
Nisu kune problem,, toga imate iiihaj,, negoli, ,,,
bojimo se da ga nebi zgembala,, koja Franciskunja,,,
Iliti nedaj bože koja turkinja,:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl
Neka nova Hurem!!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Danas malčirao neki zarasli voćnjak i kada sam išao unazad dobijem suvu granu u leđa koja je ostavila dobro poderotinu.
Nisam se odavno tako dobro namagarčio.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj, joj, joj bosanče......
Ma kakvi, ne bi on drugu hanumu.:icon_wink:
ne pušta on ono šta vrijedi. :icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A šta bi johabi sa Hurem,možda samo seksualne usluge a gdje su ostala 3 ugla kuće,ne ide to samo tako.

Danas malčirao neki zarasli voćnjak i kada sam išao unazad dobijem suvu granu u leđa koja je ostavila dobro poderotinu.
Nisam se odavno tako dobro namagarčio.

Savo a gdje je ona da se leđa čuvaju u svakom trenutku,bitno da nije glava dobila
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Savo, recimo da si i dobro prošao.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ma prošao k'o avion , kada sam išao unazad bilo niz brdo i kočnice me nisu mogle sadržati jer je trava bila mokra a naguralo me na volan takod anisam imao kuda da odstupim.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A šta bi johabi sa Hurem,možda samo seksualne usluge a gdje su ostala 3 ugla kuće,ne ide to samo tako.


Ajkula, može da mu budem Hurem, ni problem
biggrinlove.gif


Ma tko ebaje onda tri ugla kuće.
greenstars.gif
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Danas košenje moga voćnjaka i okućnice , naoružao sam se sa frontalnom kosačicom koju smo na fergonija prilagodili da ide u rikverc , jako jako korisna stvar :icon_super:
Za nepristupačne terene je tu bila moja muta sa rotacionom , a za ekstremne i strižna jer je stabilnija na bočnom nagigu.
Naravno , iza je išla ekipa (slabašna) sa ručnim kosama da se srede ćoškovi i ''stepenice''.

Uglavnom sam se jako umorio , jedino dobro je što sam se popeo na trešnju i najeo se k'o čovjek , dok mi nije bilo muka :icon_rofl:
 

Prilozi

  • IMG00307.jpg
    IMG00307.jpg
    82.9 KB · Pregleda: 79
  • IMG00309.jpg
    IMG00309.jpg
    83.2 KB · Pregleda: 76

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo ušla u kuću - sve spremljeno za sutra, posložeo u auta, poba picikato , leđa bole, krastavci još nisu svi na mreži, a već metar dugački. Nisam stigla.
Na placu je bilo čupavo mrtvo, se mušterije site, nitko ništa ne mora kupiti - kaj se to dešava, na dijetu valjda otišli.

Moram pod hitno nsaći jednu spremačicu - opet živimo ko cigani - neuredni, prašina posvuda.

Skuhala pekmez od jagoda dok sam došla sa placa - za nepovjerovati - od pet kila jagoda izašlo mi šest teglica od tristo grama pekmeza - šečera niti grama nisam stavila.

Sutra budem uzela još pet kila - pa pošto će me taj pekmez izaći - kila jagoda je dvadeset kuna.:icon_scratch:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Može li šta lijepo od trešanja da se napravi , imam ih u izobilju??

Slatko od jagoda i džem je već na policama :icon_super: Odnosno u stomaku :icon_rofl:
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Ja završio sa obnovom preše, taman mi i danas stigla maska za ubuduće radove lakiranja i špricanja u poljoprivredi.

aa6d0962acdad13b272c771abf72d719.jpg


6c74440e8a5786ee9140e63bde6b37ad.jpg


fb18c0a82721508ef843409dd1730fba.jpg


Via Tapatalk
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajme....naradila se ko konjeto.....trnžnica, dućan, sada odmor, a onda odmor.
A onda šoping raboten - nešt si budem kupila, ne znam jš uvijek šta.:icon_weed:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh