• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne IMT je malo je dodano okretaja na pvp a i nije ga šteta . Da i IMT balira .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Samo ako nije Muhača ljubomorni susjed ?? Kad sem danas prolazil njegovim šorom puno je bilo oskudno obučenih susjeda pa tko zna !!
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,324
Muhać,, znam kako ti je,, :mur::mur::mur::mur::mur::mur:

ja uzmem milimetarsku burgiju, i probušim nokat:mad::mad::mad:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Danas sam imal u posjeti jednog uznojenog forumaša :icon_fU:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pa praznik je bil danas
DSC_0004.jpg
[/url]post image online[/IMG]
DSC_0006.jpg
[/url]photo upload[/IMG]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja znam da moram raditi, i ja hoću raditi, i ja želim raditi, ali nešt mi stalno u glavi kucka i neda mi da radim.

I šta budem sad? :icon_scratch:


Baš me pere
3174481692.gif


Jel to ok - jedna odgovorna gospodarica ovako se ponašati?
2253324929.gif
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo ja se vozil ko svaki pondeljek na posel v Graz,ima neki 150 km a trebalo mi 5.5h.Vozim se ja ujutro(krecem u 4.10h) i u sloveniji se bolje oblacno,stanem na benzinska,kupim cike spijem kavicu i okrenem u autu na radio Steiermark(austrijski):
Radio govori momentalno nevrijeme u Grazu i daljna prognoza losa,nazovem kolegu austrijanca da cujem sto kaze,veli on nisam pametan kak se bu situacija odvijala ti odluci.I okrenem ja nakon jos jedne kavice za hrvasku,5km od doma slusam opet radijo u7h a on veli Graz i okolica kisa.
Nazovem opet kolegu i velim da me danas nema,nema kise kaze on i malo se razvedrilo i sta sad, ajde pajdo okreci i opet kroz sloveniju,stigo tak ja na posel ,taman udri pljusak no sam pol ure i posle smo normalno delali.
Nas Vakula je za njih tatamata,***** je corave mogli bi pogledat kroz prozor kad govore vrijeme.:fiery:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh