• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Žene :) Moraju si nešt kupit, iako neznaju šta, ali nešto moraju kupit haha :icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da, prilagodljive smo.:icon_weed:

Zapravo je samo prakticizam u pitanju - nikakvo opterečivanje velikim planovima - samo spontanost. Kompulzivna kupovina svega šta ti naleti na oko i pod ruku.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,901
Radi se, ima se, troši se :)
Pa makar i na ono kaj je potrebno.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,318
A kad se namlati peneza,, onda se mora i trošiti,,
e sad neko zna potrošiti,, a neko samo vaga i vaga kolko troši!!!:icon_question:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Između ostalog što sam radio pali su i prvi otkosi ječma :icon_super:
 

Prilozi

  • IMG00311.jpg
    IMG00311.jpg
    71.3 KB · Pregleda: 81

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Evo pošto je vreme takvo kakvo je, prijepodne sam s kćerkom iskoristil da odemo na dječju predstavu "Mala sirena" u HNK Varaždin, pa pošto smo ručak nas dvojica preskočili izveli smo se u McDonald, kaj nije moj izbor ali detetu oči zasvetlile pa reko ajde 1-2 put na godinu može i plastiku jest, zatim posjetili poluprazni Messap, vani kiša lijala tak da smo sam nutra proletjeli, malo se još počastili sa sokom i kavicom, dete otpelal doma a ja nažalost od 15h startal sa popodnevnom smjenom.
465e1a0bed6fc1ae2af30a39e71da801.jpg

55c390fba6caa6ca4774fa540d1ed4bb.jpg

cb5426c73891ca35a9e6e83cd43b385c.jpg
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

3eac820575618631a2fc0a3be0fc83bb.jpg

Nije tema ali...

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ujutro me pseto spasilo od posla - ja u pet otišla u plastenik raditi papriku, u pol sadam je došla Nina - ima sistem, njuškom otvori vrata, nabode ako ne zatvorim do kraja, ono, ostane četiri-pet cm prostora, pa gura lijevo-desno dok ne otvori da uđe, a onda me nagovarala da idem u kuću - ima razrađen sistem - najprije zanovjeta, onda laje, a sada je i skakala po paprikama, valjala ih, tako da sam morala ostaviti i izaći.
Ok, hvala joj.
Ručak oko pol dva, spavanje do sada. Sada ništa, a ništa bude i do jutra.

Ako ima interesenta, može doći oprati suđe.:icon_weed:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Evo pošto je vreme takvo kakvo je, prijepodne sam s kćerkom iskoristil da odemo na dječju predstavu "Mala sirena" u HNK Varaždin,
I ja i supruga smo danas također gledali ovu predstavu, jer je naša mlađa unuka bila jedan od rakova :), odlična predstava.
Poslije podne smo bili na proslavi dva rođendana, od starije unuke i starijeg zeta :)
i onda ne buš pil - vražju mater ne buš pil, baš tak-kak je napisal Pajo kanižaj :)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Je istina, baš odlićna predstava, od ženine sestrićne mala je bila jedna od Arielinih sestri, ona u svetlo plavoj haljini. Možda smo se i vidli, mi smo bili gore u loži br.8, točno na sredini. Baš je bilo lepo gledati decu kolko je to "amaterski" a opet se tak užive u ulogu. Kćerka celu pretstavu nije mrdnula, a inaće je zvrk 100 na sat.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Već jednu uru uvjeravam pseto da to nije ništa strašnoga što grmi i sijeva, ali badava - sva drhče, uvija se oko mene, zavlači se posvuda - dragam, grlim, mazim, pazim, tješim......a sad pijem kapučino i grickam slane keksiče usput.
I čekam da ovo prođe i odem u plastenike
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,160
Sinoć sam se tak pripalil čekičem po palcu lijeve ruke (skoro sam se okantal, a palec se u trenutku zdebljal i sve boje izmjenil) da sam današnji dan provel u šetnji prirodom
A tak bu i sutra.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
To je zadača IMT-a . Zetor kosi, Usrani obrača, mali Zetor diže a IMT vozi .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh