• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ti si se onda više vozil danas nego kaj si efektive imal. I mene je sredila ova kiša. Srećom, nikakvog nevremena nije bilo kod mene, al nemrem završiti započeto u šumi. Tak sam danas skoro cijeli dan u prešetavanju iz kuće na terasu pa nazad....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Svačega se radilo danas, a najpametnije što sam napravila je što sam dogovorila spremačicu za subotu - doći će i pospremiti i očistiti kuću od poda do plafona, a ja ću, kada se budem vraćala sa placa u subotu, stati usput i u miru popiti u kafiču kapučino, a onda poći kući, i ući u jednu blistavo urednu kuću.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Ujutro u 9 me jedan naš vredni forumaš uhvatio na spavanju i ostavio paket na kvaki ulaznih vrata.
Oko 10 kad sam se probudil javil sam mu se ali on je taman sletel u svoje dvore.
Oko 17 sati je došel k meni i jada mi se kak se naradil danas .....

Ja si računam. To je 7 radih sati, a od toga je priznal da je bil u birtiji (minimalno jednom jer je iz birtije k meni svratil), po forumu je stigel pisati, s veterinarom se zabavljal, odspaval je dva sata, moral je i jesti ...... ja računam da su njega umorila maximalno 2 sata rada ako je i toliko uspel natući :(angel):

A sad idem ja :(happy):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Svačega se radilo danas, a najpametnije što sam napravila je što sam dogovorila spremačicu za subotu - doći će i pospremiti i očistiti kuću od poda do plafona, a ja ću, kada se budem vraćala sa placa u subotu, stati usput i u miru popiti u kafiču kapučino, a onda poći kući, i ući u jednu blistavo urednu kuću.
Jadna žena :(angel)::(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jadna žena :(angel)::(angel):

Da samo znaš koliko....nešt si mislim da će morati to odraditi epizodno, ko seks nakon šezdesete - nastavak slijedi.........:(angel)::icon_lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
A nije baš tak sve crno kak se ti fališ, znaš da ja imam četiri oka.
O sexu poslije šezdesetih ti znaš više pa se ja nebum mešal :(nod):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hehe.....to ti misliš jer ne vidiš više od druge police.
Da možeš vidjeti treću.......i na vitrini......i uglove parketa i granita.......:oops:



Danas sam poslala Saboru prijedlog za zaštitu mušterija kao raritetne i ugrožene vrase, koliko su bili rijetki na placu.. xD
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Za to onu drugu, treču ... smo digli Johabija ja na foru da vidimo kak izgleda.
Ti stvarno nikad ne lažeš :icon_winkle:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa kad pobogu da nisam skontala??????????...........
sad bu u kazni - bračne obaveze bu izvršaval pod mus., sunac mu njegov......
4252666567.gif


A tebi bu se krvi napil kaj si ga izdal.
3042853281.gif
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,301
Svačega se radilo danas, a najpametnije što sam napravila je što sam dogovorila spremačicu za subotu - doći će i pospremiti i očistiti kuću od poda do plafona, a ja ću, kada se budem vraćala sa placa u subotu, stati usput i u miru popiti u kafiču kapučino, a onda poći kući, i ući u jednu blistavo urednu kuću.

E ovo se zove , režija,,,
ona na sajam,, muž ostaje kući, spremačica dolazi,,
ima da bude ko u Švedskom akcionom,,
Znamo glumce, sad ko je režiser, ako producent????:icon_hang::icon_hang:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Našao sam, ništa..
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Do podne riješeni neki poljoprivredni repovi od jučerašnjeg dana,poslje podne pripreme za svatove,jbt.prvi put u životu da si budem rođendan proslavio na svatovima:icon_lol::icon_lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Do podne riješeni neki poljoprivredni repovi od jučerašnjeg dana,poslje podne pripreme za svatove,jbt.prvi put u životu da si budem rođendan proslavio na svatovima:icon_lol::icon_lol:

23?:(party)::drink: heheh

Sretan rođendan kolega i sve najbolje u daljnjem zivotu:icon_super::(party)::(party)::(party)::drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kuham pekmez od marelica.

Jedan bude fini, jedan srednje zagorio, a jedan normalan.

Hehe......dela u tri rajngle i pomalo se bližimo cilju - punjenju u flašice.

Jesam opet cijelu kuhinju naličila, ali boli me briga - u srijedu opet dolazi spremačica. Bude to ona opet temeljito.....

Ručak - svinjske ribice su na meniju - pa riža i tikvice i salata zelena, i juhica od purečeg batka.

Nism gladna. Za sada.:icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gle maslačak (zašt ti velim maslačak :(nerd): - pa zato ak vjetar spuhne bu te prek Kalnika odnesel :icon_razz:), prvo mi uopće ne moraš reći Vi jer si kljuse ko i ja, kaj misliš da je pet godina nešto puno? :biggrin: a drugo nas nije bilo doma, ona je bila sama, a ja imam tolko soli v glavi da sam prva došla doma.
Pa nisam ja od jučer - šta ti misliš, zašto ja uvijek idem na jednodnevne izlete - nikada dulje.
Prvi dan mu strašno nedostajem, i do ponoći je već bedast od želje da me vidi.
Gladan je i nesretan, jer mu se naravno, ne kuha.
Drugi dan će ga glad natjerati da si nešt složi za jelo, a čim si skuha, skontal bude da on to i zna i može.
Treći dan si bude morao nešto oprati, pospremiti po kući, a onda bude skužil da njemu sve to dobro ide i počel bu se pitati - pa koji će mu onaj onda žena. Ionako samo cendram, prigovaram, zajebavam........
Kad se četvrti dan vratim, vrata bi mogla biti zaključana i brava promijenjena......

Ima mala bubrega, a? :icon_e_wink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Malo sem danas bil grešnik rastavil i sastavil ublaživač prednje vuče na 69-ki . Na klipnjači se otpustila matica pa je kao takav bil van funkcije . Isproban i funkcionira makar mi ovlašteni servis izjavil da se neda popraviti , jako jednostavan kao i obični uljni auto amortizer .:icon_super:.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,579
Malo sem danas bil grešnik rastavil i sastavil ublaživač prednje vuče na 69-ki . Na klipnjači se otpustila matica pa je kao takav bil van funkcije . Isproban i funkcionira makar mi ovlašteni servis izjavil da se neda popraviti , jako jednostavan kao i obični uljni auto amortizer .:icon_super:.

Pak kolega forumaš ostal bez roštilja(a i mora na mesnu dijetu:(hi):)

P.S Željkić pa ti si gori od podravaca:icon_axe:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh