• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod nas je postalo riskantno ići u šumu,meni nije problem orjentacija ali kod nas sve više dolazi do bliskih susreta sa divljim svinjama,tako da jedino puška kao suputnik pa onda u šumu.Zato trenutno najbolja opcija neka stajača voda i debela hladovina,moja generacija ne bude penziju niti brojala,budu nas potrovali ili budemo drapili od stresa:icon_madu::icon_madu:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
Predivno to izgleda, pravi mali raj.......
Tako budem i ja dok presrtanem raditi, ako mi ovi bandoglavci u vladi ne osujete planove pa podignu dobnu granicu za mirovinu - dvije godine još moram dočekati, a onda će plastenici na bubanj, a ja budem onda dobrodržeča pedestsedmogodišnjakinja penzionerka (sa naglaskom na dobrodržeča :icon_razz:), i ne budem radila ništ, samo budem obilazila razne destinacije po domaji i širem svijetu.

Ona međunarodna kaže :"Što je babi milo, ,,,
To joj se i snilo"


Uffff, koja je to brojka s godinama,,, da nebi možda obilazila... klinike na uvaženim destinacijama??':(giggle)::(giggle)::(giggle):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
Predivno to izgleda, pravi mali raj.......
Hvala ti na tak lijepom komplimentu.
No znaš kak ide ona jedna pjesma:
"samo anđeli znaju kako je u raju",
ak' si ti to moje tak lijepo nazvala, kakav bi to bil raj bez anđela.

Unuci su se jučer pri nama okupili i definitivno dobro snašli, jedino su mi poslali MMS s pitanjem: da im je taj bazen 3,66 m promjera i 0,75 m visine prije bil puno veči :) (ili su oni porasli u međuvremenu)



Ja sam bil pobegel z' doma z raja, u pravi morsko-cestovni pakao na +34 stupnjeva. (More još kak-tak, ali povratak nikak, 15 km puta vura i pol vremena; stani kreni, nikud-nikam, nisam više ja za to - nemam živce to trpeti, a more to biti bole, deni policajca nek propušta malo jedne malo druge i sve bude OK, ali ne vidiš ih niti za lijek, ali dok meni treba poslati preporučenu čestitku s osvojenih 500 kuna tu su odma de ih ne treba)



 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
A gde ti je taj raj? Morti negde blizu Zadra?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E, nek je, malo trpljenja za lijepe trenutke.
Blago tebi - ja ne mogu nikamo od plastenika ljeti.

Ali zato ću ja U Šri Lanku u dvanaestom mjesecu - avionske karte kupljene, sveukupno trinaest sati leta - najprije do Turske, a onda dalje. Sedamnaest dana odmora, pet dana na plažama, ostalo obilazak raznih destinacija - malo ćemo se natandrkati vlakakovima, kombijima, tuk - tukima,, brodičima, taksijima.......već se sada veselim.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
ZJ to je bio skok do Malinske. Samo nikak se za doma dokopati od Malinske do mosta i spoja na novu cestu.

Nije tema ali budem se usudil prokomentirati, jer sam u Svaštari:
To je, ma sami vrh vrhova, jodnog od naših loših rješenja i NEREGULACIJE. Prema nama ide svakih 10 min jeden auto, a nas ima hiljada koji stojimo i niti makac. Pa posatvi policajca nek' zaustavi ovih dva i pol auta prije mosta, pusti prema mostu samo na 10 min dvije trake i deni drugoga policajca na rotor za spoj na novu cestu da oduzme prednost onima iz smjera RI i ST barem s par prekida i pretoči prometni čep, NE , NE i NE mi smo koji put kraljevi vlastitih nesposobnosti i gluposti. (U svijetu preusmjeravaju promet po ulicama i trakama ovisno o potrebi...)
E, nek je, malo trpljenja za lijepe trenutke.
Blago tebi - ja ne mogu nikamo od plastenika ljeti.
Isto tak' ni mi ne možemo na godišnji odmor na par dana prije kolovoza, dok ja ne završim "služenje vlastitim goricama", pa dok se ne izredaju na poslu sve ženine mlađe kolegice.
Ipak i tada uvijek nekoga moramo moliti da nam hrani i napaja našu živinu, pesa, mujceke, zajce (kuniće), piceke, race, zalijeva vrt, cvetje itd. itd.
Kaj se more - ak' nemaš nikaj onda si ništ koristi - ak' nekaj imaš onda si sluga i ovisnik o poslu i drugima,

i onda ne buš pil,
vražju mater ne buš pil
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Sanjarim o dubokoj šumi, neki potočić malecki krivuda, svuda oko mene visoka stabla, a ja hodam, hodam, hodam........(naravno da se izgubim, ali me to ne tangira - kak se ne bih izgubila, ja kad uđem prvih sto metara u šumu više ne znam gdje sam, orijentacija mi je nula bodova :icon_razz:)
Usprkos ovom toplinskom udaru ja kopam potočić i sadim šumicu.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bogme je bilo denes vroce oj v Austriji,otisli minerali z znojem ve sam jeden dio nadoknadil z dva gemiste al sam tokac zabil zeti moju noju:icon_jook: sobom na posel.
Jo nadam se da bu nekaj ostalo od erodroma v Istambulu do tvojeg leta, vis da seovo isilovaci ne zajeebavljeju.:icon_super:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tako je prijatelju, ali dočekati ću ja svojih tisuću osamsto kuna mjesečno da im uzmem. Sada oni menu uzimaju šesto.
Doće maca na vratanca, a onda ću svaki mjesec za tisuću osamsto si kupiti griotice i kvatro sladoled, i budem im bila bolesna jer ću se nezdravo hraniti iz inata i trošiti im zdravstvene novce na liječenje.:fiery: :icon_razz:

Sanjarim o dubokoj šumi, neki potočić malecki krivuda, svuda oko mene visoka stabla, a ja hodam, hodam, hodam........(naravno da se izgubim, ali me to ne tangira - kak se ne bih izgubila, ja kad uđem prvih sto metara u šumu više ne znam gdje sam, orijentacija mi je nula bodova :icon_razz:)
za uloženu kunu dobiti tri, i to bez kapi znoja ....i još kukat :mur:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
za uloženu kunu dobiti tri, i to bez kapi znoja ....i još kukat :mur:

Nije tak crno kak ti misliš....malo je crnije.
Šesto plačam ja, a šesto mi plačaš ti. Zapravo država. (država - to si ti, ja i svi mi, jel.....)
Za one koji ne znaju, država subvencionira doprinose poljoprivrednicima u visini pedeset posto iz proračuna (onima koji nisu u sustavu pdv - a, a to sam ja) - tako je bilo nekada, no, obzirom da se visina nije prmijenila, predpostavljam da šljakamo još uvijek po istom principu.

Puknuti, hvala ti, srce si od čovjeka što pomažeš meni jadnoj.
Pusič na nosič, i sory, znam ja da ti crnčiš i teško ti je zaslužiti i za mene, ali jbga, viša sila je tako odlučila. Budi sretam kaj možeš pomoći.:icon_e_wink:

Kad dobiš žulj na dlanu, javi se, bum ti namazala melemom. Da se odužm.

v1_84228.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Moji su roditelji krenuli s po ~300kn penzije, a sad ok 20 let poslije imaju cijelih 900.
Blago njima (kaj mene imaju), da nisu gladni.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Što se penzije tiče,to neznaš jel za živjet ili umrjet,sramota,ali tako je.Ljudi ostave 40 god. zivota,da poslije nemaju za kruh.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
Nečeg konkretnog!!
Danas,,,,povrh onih redovnih poslova oko kravica,,,
Uspjeli smo požnjet zob i spremiti je,,,
Al ono najbitnije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U kasnim popodnevnim satima palo je prvo kupanje, u meni najdražoj rjeci!!!!!
Al sam uživooooo!!!!:(rofl):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Ti se samo ljeti kupaš ? :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ah, sve sam krastavce sporezala.
Dopizdilo mi je svakodnevno branje - jednostavno mi se smračilo, uzela nož, sporezala ih u afektu, baš onak, impulzivno. :fiery:
Tko bude sada sve to izvukao van iz plastenika - prošla me ljutnja, a i volja.

Dobro je da me pustilo - valjda od umora, dvoji su ostali netaknuti, ipak imati ću šta brati i prodati.

Sada sam sama sebi smiješna - uopće nisam znala da mogu tako impulzivno reagirati. :icon_scratch: :biggrin:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dobro si ti i prošla a kaj da imaš veliko zrcalo pa da se vidiš još više ljuta :icon_lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Tko bude sada sve to izvukao van iz plastenika -
Došlo vreme da se razmisli o jednom paru ovaca pa nek pasu?
A imaju i van plastenika posla i prostora....
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ah, sve sam krastavce sporezala.
Dopizdilo mi je svakodnevno branje - jednostavno mi se smračilo, uzela nož, sporezala ih u afektu, baš onak, impulzivno. :fiery:
Tko bude sada sve to izvukao van iz plastenika - prošla me ljutnja, a i volja.

Dobro je da me pustilo - valjda od umora, dvoji su ostali netaknuti, ipak imati ću šta brati i prodati.

Sada sam sama sebi smiješna - uopće nisam znala da mogu tako impulzivno reagirati. :icon_scratch: :biggrin:


Ciatjuci te i povrsno poznavajuci dosel sem do zakljucka da ti u pozadini imas neki vraski plan jer gotove peneze ti nebi bacila ni da te netko khmhmmm hoce,,,:icon_lol:

Budes se ti s vremenom otkrila znamo mi to, samo kad za konkurenciju vec bude kasno,,,:(emo):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pametno moje....da mogu, tri bih ti zahvale dala.:icon_e_wink:

Ajmo onda redom -
najprvo, zbilja me je vlovila žuta minuta nekontrolirano, naprasno i iznenada.
drugo - reakcija je bila impulzivna isto zbilja - bogami, i zbilja ovakvu sebe ne poznajem, ali ta impulzivnost najvjerojatnije ima podlogu u svijesnom - ja znam da ću sada krastavce brati i nuditi i davati ispod cijene, da će me ebavati kupci ko malog majmuna i ucjenjivati, frktati nosom i ultimativno se ponašati - očeš po šest ili idem dalje - a ja na takve ulitmativne ponude redovito odgovaram sa ne, svijesna da ću neprodati i baciti u smeće. Ali taj prokleti ponos neda da uzmen nešto. Da me se lijepo pita - jel može po šest - ja bih zakolutala očima i pristojno rekla - može.
Znam da sam vudrena, ali........
A ja ih sada sporezala, dam im tri - četiri - tjedna fore da se oporave, taman drugima budu počeli krepavati i smanjeno roditi, a ja ću poloviti one lijene koji sada ne žele kiseliti, prevruće im je, prerano im je.......Bobić, koji si ti majstor - kaj imaš kristalnu kuglu? :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Muhač, budu i birke došle na red, znaš me, jel - kad ja nešto čvrsto odlučim, onda nema natrag. :icon_e_wink:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh