• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,568
kad ja nešto čvrsto odlučim, onda nema natrag. :icon_e_wink:[/QUOTE]

Makar nekom i na nogu stali:(clap):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
I ja sam danas bio impluzivan???
Il možda eksplozvan??
Manje, više,, sam sam sebe spizdio,, indirektno macolom po koljenu,:mur::mur::mur:
Sad ćopam,, mogu glumiti pravog gusara!!!:fiery::fiery::fiery::fiery:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Bobić, koji si ti majstor - kaj imaš kristalnu kuglu? :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Ma kaki majstor ja sam ti s godinama samo naucio slusati druge i citati između redova,,,
Previse sam ja tvojih slova procitao pa i nesto naucio onako usput,,,
c065.gif
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
I ja sam juče impulzivno popizdio , dogovorim kupovinu auto prikolice telefonom (nađena na PIKu) i spucam 250 kilometara da bi utvrdio da joj je pucala osovina i da je kretenski varena.
A najcrnje je što sam vlasniku preko telefona rekao da mi ne krije nepravilnosti ako ih ima jer ih meni nemože sakriti. KRETEN,. :(devil)::(devil):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
Šta hoćeš,, ja bi prešo i trista,, samo da nisam vidio sve zvijezde,,

A bar je guzica vidila puta:(rofl):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
250+250=500.

A moja guzica je vidila dovoljno , ne trebaju mi takvi da me vozaju ali eto , i mene nasankaju , svaka im čast.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Evo da ne ispadne da sam oglasnike pratim i kupujem traktor po cijele dane, i kod mene se radi prije noćne smijene!
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Savo, ipak te nisu do kraja nasanjkali, samo su imali namjeru.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Evo da ne ispadne da sam oglasnike pratim i kupujem traktor po cijele dane, i kod mene se radi prije noćne smijene!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Pa manje više Karitas, železo, farba i potrošni matrijal je njihov, a naše su ruke. Ugl cifra bu simbolićna, sam za struju žicu i plin nekih par kuna tek tolko da se ti troškovi malo pokriju. Nećak od tasta je predsjednik kluba, pa onda malo progledaš kroz prste, a i navijaći smo pa onda to tak ispadne.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Cijelo prijepodne smijeh i zezancija na placu - posla nije bilo, kupci su bili endemska vrsta - predložila sam da podnesemo amandman u Saboru da se zakonom proglase zaštičenom vrstom koliko su rijetki.
Katastrofa od prodaje, a tako će biti sada sve do jeseni - svi imaju sve u vrtovima sada.

Idem se još malo živcirati u plastenike - sve treba napraviti a meni se ne da baš ništa.
Robe za sutra imam dosta od danas što ostalo, nism ništa spremala više, a kako izgleda, bude mi to dosta i za subotu.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Johabica, zaprite butigu i odite si nekud v debelu vodu noge namakat!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bih ja da mogu - al ne mogu.
U tri - četiri dana u plastenicima sve krepa, a ako dođe nevrijeme, budem ih u Mađarskoj tražila.

Budem ja u dvanaestom mjesecu - sedamnaest dana.....ak me turci ne zeznu, bem im njihovu revoluciju baš sada. Valjda će se smiriti do onda, nebudu valjda zaratili. -.let je do Turske, pa tamo na drugi avion pa dalje.
Budemo pitali alternativu ako bude trebalo.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
Hej, taj koridor, Zagreb-Istambul,, je tačno iznad mog mjesta,, eh tad budem gledo i ima da znam u kojem je avionu teta Johabica,, on bude nagnut na jednu stranu,,(zavisi na kojoj strani bude teta sjedila:icon_lol:
A u slučaju da mu bude dotuge,, i moradne imati prinudno slijetanje,, i to smo riješili,,
U mom mjestu je civilni aerodrom,, i lahko se bude prizemljio,, a ja ih sačekam sa kavicom,, ( plus teglice pekmeza):(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bosanče, sad si ubit.:icon_hang:

Sam da znaš, teta Jo bude u Šri Lanku išla vitka - tam budemo pet dana na plažama, pa ne bum se valjda blamirala u bikiniju. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,295
Pa ti pomozi!!
Ma znam, tad će i Oliva biti Bucka spram tebe,,,
Ma samo ti se tamo provedi i vrati nam se zdravai živa i, i, i,,,,,,,:):):)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Bosanče, sad si ubit.:icon_hang:

Sam da znaš, teta Jo bude u Šri Lanku išla vitka - tam budemo pet dana na plažama, pa ne bum se valjda blamirala u bikiniju. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
Kolko se mora vugorki, paradajza, krumpira i ostalog prodati za to?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh