• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Željko mi Međimurci sve razmimo, a nas međimurce nitko! I u kome je onda problem?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kavich to isto mi rekel i jedan Rom , ma razmem ja vas imam par kolega sa tvoje strane , no i ja jučer bil vrijedan promjenil semering izlaz kardana na Ferrariju :icon_thumright:,
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Bitno da se mi razmimo! Na ursusu je to barem ne problem!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Aaa, pa reci da je imt u pitanju tak kaj budu svi znali! [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,915
Jučer i danas je bio CIAV 2016., za mene osobno i nekima od nas je uvijek to godišnji praznik tehnike koja leti, stoga smo ja i "moji" dok nismo roštiljali ili slagali kotlovinu pa fino papali, ili se krijepili s pijačom - gledali u nebo :icon_thumright:

Evo par slika s mobitelom, "iz moje perspektive", jer one druge profy slike možete vidjeti po novinama i Internetu, ove su onako, za moj osobni gušt :

Krila Oluje u par letnih / akrobatskih figura i slijetanju:
















Galeb oldtimer iz nekadašnje JNA u slijetanju na pistu:



Kockica MIG 21 u polijetanju s VŽ aerodroma, dosta mu je bila polovica piste za poletjeti. (A bome i jučer za sletjeti, toliko o pričama kak' mu je ta naša pista skoro pa premala, dokazalo se da sve samo ovisi o pilotu - gospodin Selak je pokazao kak' se to napravi velemajstorski.) Prvo dok se počeo dizati ga vidiš da se pokrenuo u pozadini, čuješ huk i buku motora, vidiš dim po pisti i tamnu siluetu koja ti se strelovito približava. Dok drugi put škljocneš s mobitelom Kockica je već na parsto metara iznad glave, dok treći put mobitel škljocne već je Kockica napravio zaokret iznad krovova kuća:







Bilo nam je lijepo vidjeti ih opet, jedan u našoj obitelji jako lijepi vikend. A i naši susjedi su uživali, zajedno sa njihovim gostima u hladovini, ma bilo je zaista prekrasno - za one koji to vole.
 
Posljednje uređivanje:

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Jel ova ? :biggrin:

14054656515888_stara_kineska_poslovica.jpg

Nije ta Savek,, ček malo......aha,, pa ,,da ,,,
Ta što si ti stavio kaže :
"Sve je sranje sem pišanja,,,
A i pišanje je sranje,,,, kad se piša uz vjetar"

doslovce too,,, pa provjeri,,:icon_thumright:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Dečkovi, nama nešto fali.....:(nerd): (mjesto di smo si mogli svačega reći :biggrin: - eboga onoga koj nam jer to ukral :(punch):)

Bobić, mene se ne može zaobići, al me se bar može preskočiti - tebe nit preskočiti nit zaobiči. :(giggle)::(giggle)::(giggle):

bosanče, skini kapu da ti uzmem mjeru :(giggle):
U drugom životu se bum reinkarnirala u bosanku i budem se udala za tebe.
bu!.gif


:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Teta Jooo,, i meni to isto fali,, al ti znaš ko je krivac!!!
A danas skino kapu, na Krivaji,, bem ti sunac što volim tu rijeku,, đe ću se zavještat kadmrem da urnu7 s mojim pepelom tu istresu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mogu te ja skuriti?
Ti smo pretegni pete, ja te podkurim, a netko te bude već rastepel po krivaji.:icon_thumright:

Ih, danas se prespavalo i jutro i popodne, na časove - malo spavaš, malo ne spavaš, pa opet......
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Aaa, pa reci da je imt u pitanju tak kaj budu svi znali! [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Ferrari je pumpa na cisterni za gnojnicu (cisterna je Austrijska zamijenila Streumix.)
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Nisam danas ali neki dan, pofarbao gajbu i del nove podnice

53373692411f5bafd89bb5c97055fa22.jpg


ebbb23fa8a11012993643fbdb1c26d2b.jpg


Via TapaTalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja sam danas sa flaksericom bil vrijedan jako pa sam se počastil ovim -
DSC_0028.jpg
[/url]picture share[/IMG]
I sad sam dovoljno bedast pa idem mlatit po trčkima .
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ja sam denes lose volje,saznal sam da nas je zanavek napustil kolega forumas,legenda Citroen foruma hrvatske.:(sweat):
Bil je jos decko,59 let bogec ne se penzije docekal.
I ve sam tozen,svi nekam putuju,sve nas je manje Titinih pionira a svet juri se brze.
Kam se to zurimo,niko nezna,veliju vreme je novac, pa idemo onda da ga ukinemo te bumo unda odlazili v miru i spremni.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta sam radila danas - svačega.

A prije trinaest godina na ovaj datum sam plesala, plesala, plesala......od pol jedanaest prijepdne do jutra slijedeći dan. :biggrin:
Ženio se sin, naravno i moja snaha.:biggrin:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh