• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Ma onda lisica, sa nekog magazina!!!
Lisičiji PLAJBOJ,, s naslovnice,, lisičija zečica,, ma vidi joj samo liniju:icon_super:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,821
A kolike tek ima oči, uši i zube. :(sweat):
Siguran sam da je čagalj ali čagalj nikad nije samo jedan i on za razliku od drugih napada bilo koga kad ima priliku. Zato ga se treba paziti. Več par godina od kad su se pojavili kod mene kad idem u obilazak polja nejdem praznih ruku.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ma sta pricate,cagalj,lisica nije nijedno,to mazno cagalj lisicu i ispalo sto je ispalo.Nego ajmo na temu,evo nen´mogu da disem,mazno skoro dva kotleta,krnio 3 gemista i jedva lezim.Mislia san otic do bankumata al jebiga kucu vaki,dignit cu sutra al ce skvo galamit sto san donija premalo penezi.
Kazu terenci,petak dan za metak,no neznam,mislim bice belaja kodkuce sutra.:icon_hang:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Danas sam opet svašta radil.
Bil sam mehanićar, vodo instalater, keramičar, drek majstor i na kraju dana mesar.

Hvala forumašu koji mi je prasence poklonil i očišćeno doma dopeljal.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Bitno da se nešt okreče, sad dali para ili prase, to je manje bitno.[emoji4]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas sam u đepu hlača oprala tisuću tristo četerdeset kuna.

Ne bu me valjda USKOK v bajbok spremil. :icon_scratch:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Zar se nisu dale spasiti,ma ima Uskok posla sa velikim kriminalcima,pa ne bude valjda male ljude gnjavio
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,664
To je dobro kad se u svakom đžepu nađe po koja tisućica kn. :(clap):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Johabice sad si sumljiva pa " pranje" novaca je rezervirano za političare i mafijoze :x:.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

To je muka dok već ne znaš po kojim đepovima pare skrivati! ;)

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Zar se nisu dale spasiti,ma ima Uskok posla sa velikim kriminalcima,pa ne bude valjda male ljude gnjavio

Je Ajkula, za male ljude su to velki novci, tak da ak se ne pojavim slijedećih dana na foorumu, unao buš da su mi pokucali na vrata - oni se pale na malog čovjeka - a t sam ja stošezdesetjedanipolu visinu i nekih metar u širinu.

Hm, kolko kubika imam - jel bi to bilo manje neg kila?
Pa da mogu reći dok me netko pita kolko kila imaš - ja ne reknem osmdeset dvije kile, neg nula osamdeset dva kubika?

Ljepše zvuči, a?:icon_e_wink:

Johabice sad si sumljiva pa " pranje" novaca je rezervirano za političare i mafijoze :x:.

No i kaj?
Pa sam bila četiri godine u Općinskom vijeću.:icon_super:

To je muka dok već ne znaš po kojim đepovima pare skrivati! ;)



Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk

Znaš onaj vic - probudi se čovjek u dva ujutro, čuje neka buka - upali svjetlo i vidi - provalnik premeče ormare.
Dođe do njega i počne izbacivati sve van, a ovag ga gleda začuđeno i pita - pa dobro, šta sada ti to radiš?
Veli on njemu - jel ti tražiš pare?
Da - veli provalnik.
Pa i ja tražim s tobom - ako kaj nađemo dijelimo popola.

Dođi, bumo sprepetali sve đepove - ak kaj nađeš - častiš.:icon_rofl:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh