• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A to budemo odradili sutra. Već je odprije u planu, ko i prošle i predprošle godine.
Večeras odrađujemo ponedelljak. (pogledaj mi na profilu, pa buš skontal zakaj.:icon_razz:)
I izabrati ćemo mjesto di se jede metalnim viljuškama.:icon_wink:

Pozdravi gospođu i rekni joj da se još sjećm arome njenog soka od bazge.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,622
Danas bil u Velikoj Gorici na državnom natjecanju oraća kao gledaoc i igrom slučaja pomoćnik ,bilo vruče ko u paklu..
1 mjesto SAŠA VIŠAK ravnjak kc-kž županija

1 mjesto Zoran Piskač bjeovarsko bilogorska županija

:(bow)::icon_thumright:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jluk jel to isto onakvo oranje kak kod Crčića prošel sem po istom pred 3 dana pa to nije oranje . Nisem orač ali na tim natjecanjima to nema veze sa oranjem več sa šminkom . Poznanik koji je izoral na tisuče hektara se slaže sa mojim viđenjem natjecanja .
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,622
Željkić pa jel još neznaš da šminka sve prodaje pa čak i URSUSA sad budeprek brijega:icon_axe:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mislil sem ići gledat orače ali nakon ovog kaj sem videl to smatram gubitkom vremena .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ih, ja jedna bedasta ženskica se baš ništ ne razumijern u to novokomponovano oranje koje graniči s nuklearom fizikom, jer mene su u doba parhistorije učili da se sjetvena brazda izorava tak da se zemlja lijepo zasipa i da je čim ravnije, a zimska jedna viša druga niža kak bi se vlaga zadržala i upijala ravnomjerno, da ne leti i ne skuplja se u lokve, i da čim veći sloj zemlje lakše promrzne, da se organski materijal pokrije , ne strši van, i to je to.

Ali mi stari smo zaostali i ne shvaćamo da danas iz svega trebaš imati doktorat .
Nadam se da budu još za moga života uveli certificirani tečaj za naučiti kak si rit zbrisati na wc - u, jer ne bih tela mreti a da ne znam kak se to radi. pravilno.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Drugačija su pravila za natjecateljsko oranje, a drugačija za pravo oranje.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno Jo oranje bi trebalo biti funkcionalno a ne estetično ko po onoj kad je Mujo tražio ženu " treba biti lijepa i ne pametna da ga baš u svemu ne zasjeni" Jlucky .Jel se ideš i ti natjecati ?.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,622
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

A kak bi međimurci i znali orati kad imaju zemlju da ju sa kuhačom mogu orat:(rofl):A pogledajte koje županije su mđu vodečim.Dva KALNIČANA odnjeli prvo i drugo mjesto.Razog imaju parcele od par sto kvadrata i ak preorju susjdu za koji centimetar mam fiškali imaju posla ,kak bi rekli zagorci MAM TE BUM TUŽIL
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se ovaj čas vratila iz Koprivnice sa "Renesansnog", i od sve gomile ljudi, na koga sam naletjela?
Na @Bobića!!!!!
A jesmo se napričali.:icon_super:

Pojeli muž i ja vola sa ražnja - eh su mu podigli cijenu od prošle godine sa četerdeset na pedeset kuna porciju, ali nema veze - bio je prefini.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

A kak bi međimurci i znali orati kad imaju zemlju da ju sa kuhačom mogu orat:(rofl):

Dođi kod mene pa ori kuhačom, pusti ti doljanski šoder i pijesak. S jednog kraja zemlje na drugi kraj je brazda u komadu ko da slaninu režeš, nemožeš ni dršku od kuhače u zemlju zabit. [emoji23] [emoji23]



Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Pojeli muž i ja vola sa ražnja - eh su mu podigli cijenu od prošle godine sa četerdeset na pedeset kuna porciju, ali nema veze - bio je prefini.

A zato ti se znaci zurilo,,,
b0015.gif

ja mislio da ti se pisa pa zato zuris, kad ono
g025.gif
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma neeee....to smo mi odmah čim smo došli.
Znaš da sam ja praktična, kod nekam idem, ondak doma ne kuham. Pa smo zato prvo dok smo ušli sjeli za tablu, pojeli, popili, pa onda dalje.
A kaj očeš, pa smo uspjeli u dvadeset minuta sve aktuelno pretepsti.:icon_wink:

Ma smo nakon rastanka otišli pokraj gubavaca i po onoj strani na izlaz i kući.
Baš mi je drago što smo se sreli, a jesmo se naletjeli ko slijepa kokoš na zrno, a?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
A ja sem si mislil, iti ili ne iti tam...
Na kraju smo pojeli pizzu kraj Centra svijeta.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eeeee, to bumo slijedeće nedjelje - ali ne picu.
Tamo dolje, poslije mosta svake godine jedan ličanin peče janjce - ma peku i dugdje, ali on peče najbolje - tamo mi svake godine maznemo kilu i pol muž i ja..Jedne smo godine rođendansku maznuli tamo nas četvero tri kile i šezdeset.
Kak smo krknuti bili, jedva smo se makli od stola.:icon_wink:

Evo, ak dođeš, možda naletimo jedan na drugog ko jučer sa Bobićem, a proljetos u gGudovcu sa Jlukacijem.
Ajd, da te prepoznam, nosi u ruci francuski ključ. :(giggle):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Nebu me v nedelju, jer bum na poslu. Šteta.
Zato sam se jučer pomolil...

A i kak bi me prepoznala :D:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma neeee....to smo mi odmah čim smo došli.
Znaš da sam ja praktična, kod nekam idem, ondak doma ne kuham. Pa smo zato prvo dok smo ušli sjeli za tablu, pojeli, popili, pa onda dalje.
A kaj očeš, pa smo uspjeli u dvadeset minuta sve aktuelno pretepsti.:icon_wink:

Ma smo nakon rastanka otišli pokraj gubavaca i po onoj strani na izlaz i kući.
Baš mi je drago što smo se sreli, a jesmo se naletjeli ko slijepa kokoš na zrno, a?

a050.gif

a sad je meni jasno zakaj su se gubavci razbijezali,,, :eek::
ja ih slikal vecer prije ali se jako lose vidlo pa ih mislili jucer poslikati ali jadnici pobjegli glavom bez obzira,,,
jbg sad jedino da ih sljedece godine poslikam, nemam mi druge,,,
al' moramo se dogovoriti da idem dan ranije od tebe,,,:(wasntme):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,622
Gospon Jo pa da gospođu što ne strefi kak u Gudovcu "Aaaaaa kaj se mi poznamo"skoro me:icon_axe: a :smile:eek:dmah potom:(rofl)::(wasntme):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh