• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No, dobro, bolje si prošao kaj si si sam kupil čevape, ja nisam imala namjeru kupiti ti i luk..:icon_e_wink:

Ma znala sam da budeš išao, ali eto, ja sam se ove godine poželjela malo Radgone.....ali na proljeće budem sto posto u Gudovcu, pa ak budeš - častim.:icon_e_wink:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Joooj naj se sad zgovarati jer jako dobro si ti znala da ja budem isel na sajam,,,
e025.gif


ovi moji nisu bili raspolozeni za nekaj sa metalnim vilicama pa smo zavrsili na plasticnjakima,,,
i morem reci da su bili bolji nego u Kc na renesansnim vecerima,,,

14291729_1082717051836115_4934296089677453291_n.jpg

Uz stvarno dužno poštovanje,, ovih delicija,,, al ovaj ćevabđžija bi kod nas propo.
Ovaj luk,, pa da ga siječe silažerom, bolje bi izgledo.
Ko nije bio i probo nek dođe u Bosnu, u Šeher,, da vidi što je pravi ćevap.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
E drugar jeo sam ja daleko losijih od ovih,,,
ne kazem da su ovi vrh vrhova ali za gladno dupe bolji su od bilo kojih koji su ti nedostupni,,,
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Danas,, ista priča,, opet kraj rijeke,,, sad kraj Drine!!!

P1010224.jpg


P1010227.jpg


P1010235.jpg


Malo smo masirali stope po šljunčanim adama,,
a masirali smo i mozak u tišini, miru i žuboru vode..
Doduše ovog drugog nije bilo mnogo za masažu!!!!:icon_rofl::icon_rofl:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Joooj naj se sad zgovarati jer jako dobro si ti znala da ja budem isel na sajam,,,
e025.gif


ovi moji nisu bili raspolozeni za nekaj sa metalnim vilicama pa smo zavrsili na plasticnjakima,,,
i morem reci da su bili bolji nego u Kc na renesansnim vecerima,,,

14291729_1082717051836115_4934296089677453291_n.jpg

K'o što reče Nermin , ovaj bi kod nas mogao odmah da zatvori čevabdžinicu i ide kopati kanale.
Pogle' lepine sunce ti kalajisano , suva k'o da je iz Černobila došla.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Ne zna se šta je gore. Kad donesu skroz suvu da je ni malo ne napare ili kad je umoče u mast da bude gnjecava kao da jedeš sirovo tijesto.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
To se zove imitacijaćevapa:D:
Šta'š, kad za bolje ne znamo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ih.....čevapi......jela sam u Mostaru, onkraj mosta, one čuvene, glasovite.....i kaj da velim - il sam bedak ili sam previše očekivala....uglavnom, ko što bi Mujo reko dok ga je Haso pital jel u Australiji jeo meso klokana - veli Mujo - dašta neg jeo, riba ko riba.:icon_weed:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Eee, to i meni digne tlak dok mi donese luk narezan na kockice, jbte rađe mi donesi cijelu glavicu pa budem si sam narezal. Pa neću dinstat za gulaš da mi daješ kockice. [emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Ih.....čevapi......jela sam u Mostaru, onkraj mosta, one čuvene, glasovite.....i kaj da velim - il sam bedak ili sam previše očekivala....uglavnom, ko što bi Mujo reko dok ga je Haso pital jel u Australiji jeo meso klokana - veli Mujo - dašta neg jeo, riba ko riba.:icon_weed:

Ih i ti našla u Mostaru jest cevape.
Mada svima isto ne gode svaki ćevapi. Evo ja u Sarajevskom Zmaju pojedem dvije velike porcije 20 komada i popijem ono malo Coca cole što dodje u staklenoj flasi i nemam ni zgaravicu ni koji djavo. Dok u Želji od desetke imam zgaravicu i popijem po dva litra navedenog pića. Dok nekom odgovaraju ovi drugi, a prvi ne odgovaraju.

A i jeste napali na taj luk, ili idete na cevape ili na luk.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Meni se više sviđa luk na kockice, jer ne pada s čačkalice:)

Danas pojeo jedne na Cvjetnom i ZG-bu. Ćevapi OK, somun (lepinja) 0 bodova.

Glede sarajevskih: meni su bolji bili kod Hodžića nego kod Želje.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Je je. I kod Hodzica su dobri mada ja nešto i ne jedem tu. Drugi put kad budeš dolazio obavezno se javi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh