• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo, ja sam danas bila u Mađarskoj - najprije sam si kupila jedne hlače na 80% sniženja, ilitiga za dvadeset i pet kuna.
Onda sam kupila svekrvi trakice za mjerenje šečera u ljekarni kutiju od 50 komada (koje ona inače besplatno dobiva ali točno na broj, ali nekada se pikne više puta, ili joj recept kasni....kod nas koštju 250 kn, a tamo sam platila te iste 120 kuna. Kupila sam i kutiju tabletica cinka i kutiju selena - hmmmm....rekli mi nek si to kupim da bum zdrava i čila ak bum to pila. Onda smo otišli do Kanjiže - ono bilo u Letini - prvo u poljoapoteku pa sam kupila tri puta dušik sa mikroelementima za plastenike po dvadeset kuna za dvije kile i dvije vrečice limoniuma tatarikuma jer mi je žarka želja uzgjat cvijeće i prodavti buketiče - koje bum nravno JA radila) na placu. Kupila sam i sedam vrsta sjemnenja za raditi klice za zdravu konzumaciju proklijalih sirovih, u cilju poboljšanja stanja organizma.
E, onda smo otišli na plac na kobase s nogu - on, i ja na ribu prženu s nogu isto - hm, ni ni jeftino - šezdeset kuna. A onda smo otišli u robnu kuću i tam si muž kupio patike za osamdeset, ja sandale bez pete za put u Šri Lnku za sedmdeset, a onda smo išli doma i stali opet u Letini pa si je on kupio još sandale za sto dvadeset.
Volim te sezonske popuste...je, i torbicu priručnu, za sto dvadeset, da si turi dokumente i kakav zalogaj dok bumo lunjali naokolo....ja si nisam ništ drugo kupila jer mi se nije dalo isprobavati.
I sad si ja mislim da bi meni zapravo trebao jedan stilist, da si ga zemem u najam - u najam zato jer on meni ne treba svaki dan cijelu godinu - ja si obleku i obutvu kupujem dvaput godišnje nagolemo.,pa da on to meni ko nekoj zvijezdi golemoj (hm....a jes golema, majkemi, natukla sam opet neku kilu viška :(giggle):) onak dok me okom premjeri iz butika donese, isoproba me i kaj valja ja to platim, kaj ne valja on vrati...Ajd bi si gaće i grudnjake ipak sama nagledala i spobala, ni baš zgodno da me i to tuđe muško premjerava, jel....iako....hm.....:icon_madu:....:(nerd):

A sad idem delati u plastenik da mi se bedstoče pogube iz glave.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,622
A sad idem delati u plastenik da mi se bedstoče pogube iz glave.

Kak bi rekla moja bolja polovica""Godine jesu ali pametini od kud"":icon_pidu::(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
..Ajd bi si gaće i grudnjake ipak sama nagledala i spobala, ni baš zgodno da me i to tuđe muško premjerava, jel....iako....hm.....:icon_madu:....:(nerd):

A sad idem delati u plastenik da mi se bedstoče pogube iz glave.

Možda se te sad rade samo po narudžbi,,???:eek::eek:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ja ovih dana lagano servisiram mehanizaciju , malo traktori , malo balirka .
Evo mjerkam berač da ga izvučem i malo pretresem .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
...Ajd bi si gaće i grudnjake ipak sama nagledala i spobala, ni baš zgodno da me i to tuđe muško premjerava, jel....iako....hm.....:icon_madu:....:(nerd):
Stilist može biti i žensko :(nerd)::(giggle):
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,664
Ljepše zvuči "stilistica", ako ima smisla za stil.:icon_e_smile:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo me živahne danas.
Kuha se ručak - još pet minuta i gotovo - kelj sa kremenadlicama.
A ima unutra i mrkve i pastrnjaka, ebote, luk sam zaboravila, kakvo to bude sada?, krumpira, paprike, ljute paprike, bibera, italijanskog začina, i soli. Mislila sam i patliđana turnuti, ali mi se nije dalo ga prepeči, eno ga oguljenog stoji.,

A onda - ajjjmeeeeee....krastavce brati.
Ubiše me krastavci , više ih nikada neću saditi - svaki dan berem krastavce, a sada ih za inat neće kupovati.
Budem ih počupala.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Ama da na forumu nije ovih "Paprikaških" ratova,,
stvarno se nebi imalo šta pročitat:icon_scratch:
Ništa sledećeg prolječa i ja sadim tri struka paprike,,
samo da se uključim u ovaj rat.:icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajme......
a to ti je tak - pametni se znaju posvađati i dalje su si dobri, bedaki neznaju niti to.
A mi smo tam svi pameti.:icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I nek kupi štitnike za koljena i laktove, kaj si ih ne nažulja.

Sanjič, si išel glasat, ajd, treba izvršiti građansku dužnost.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Glasala!!!!

Bah, za muževe.
Potkupil me, nešt mi je obečal.
Karakter sam nula bodova - mene bi skorumpirali ko Sanadera da sam političar.:confused:
:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Ama da na forumu nije ovih "Paprikaških" ratova,,
stvarno se nebi imalo šta pročitat:icon_scratch:
Ništa sledećeg prolječa i ja sadim tri struka paprike,,
samo da se uključim u ovaj rat.:icon_rofl:

Ja bum nalazil slike paprike na netu i hvalio se da su moje. Ak je s takvom prijevarom nigel započeti rat u Iraku, može i rat paprika :D:

Ili, još bolje, slikal bum Muhinu paprike od flancih kaj mu ih je Jo poslala, iz raznih kuteva, i u makro modu, pa budu zgledale velike kak tikve :(giggle):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ja bum nalazil slike paprike na netu i hvalio se da su moje. Ak je s takvom prijevarom nigel započeti rat u Iraku, može i rat paprika :D:

Ili, još bolje, slikal bum Muhinu paprike od flancih kaj mu ih je Jo poslala, iz raznih kuteva, i u makro modu, pa budu zgledale velike kak tikve :(giggle):

Kad bi im MUHA dal samo malo vise hraanjiva na onoj plodnoj zemljici one bi i narasle ko bundeve,,,
ja taj sistem pokusavam primjeniti i na ljesnjacima ali za sad ne uspijevam, dosao sam do maximalne velicine od 5 kn,,,

Evo cijeli dan provedosmo na sajmu u Gudovcu, uz dobru zajebanciju vrijeme tak brzo proleti da je to cudo jedno,,,:wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad mi žao kaj nisam išla, bila bih te častila malim čevapima i deci ledenog čaja.
(bi ti ja kupila i cijeli ledeni čaj, ali uz male čevape dve deci ledenoga ne paše, kužiš, jel?) :icon_weed:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Predomislio sam se,,,,neću saditi paprike,, ja sam miroljubiv čovjek.:=:)
Neznam se ni svađati,,,, a kamoli ratovati:x:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Predomislio sam se,,,,neću saditi paprike,, ja sam miroljubiv čovjek.:=:)
Neznam se ni svađati,,,, a kamoli ratovati:x:



Pih, kakav si ti to čovjek - sam se bedaki ne znaju svađati.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Sad mi žao kaj nisam išla, bila bih te častila malim čevapima i deci ledenog čaja.
(bi ti ja kupila i cijeli ledeni čaj, ali uz male čevape dve deci ledenoga ne paše, kužiš, jel?) :icon_weed:

Joooj naj se sad zgovarati jer jako dobro si ti znala da ja budem isel na sajam,,,
e025.gif


ovi moji nisu bili raspolozeni za nekaj sa metalnim vilicama pa smo zavrsili na plasticnjakima,,,
i morem reci da su bili bolji nego u Kc na renesansnim vecerima,,,

14291729_1082717051836115_4934296089677453291_n.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh