• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
To je dobro kad se u svakom đžepu nađe po koja tisućica kn. :(clap):

Ijuuuuuuu....kad bi bilo, sad si mi dao ideju . više uopće haljine nebum nosila - nemaju đepove.
Nemreš najti ako nemaš u šta turiti ruke - jel? Hehe....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
E vi Međimurci i penezi , kupujemo gablec ja i kolega (Međimurec) i veli inem natrag ovaj je kruh bolji ali onaj je 7 lipa jeftiniji Podravci su amateri po škrtosti . Joh ti garant nisi čista Međimurka :x:.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nisam, ja pojma nemam kolko koji kruh košta, kolko koji ima grama, kak se koji zove.
Imam temeljito razrađen sistem za kupovinu kruha - dođem do polica, prvo pogledam od lijeve prema desnoj strani, onda od desne prema lijevoj - koji mi izgleda najljepše, uperim prst prema njemu, i uz par - malo desno, malo iznad, malo natrag ljevo - e taj.
A tko bi se snašao u njima - mamičin, japičin, lovačka kora, hrastova kora, cibata, krumpirov, heljdin, baget, mali bijeli, mali crni, sa sjemenkama, sa lukom, sa mekinjama, kukuruzni, raženi, ma ebote, svakakvog samo ne onog iza kojega kada ga ujutro kupiš a u podne režeš neće biti pun stol i dva metra uokrug ispod stola mrvica ko da si rasipao rižu.:icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ups - dva različita odjevna predmeta.

Bum ja @brguda pričekala , bude on rekao zadnju.:icon_e_wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Cicnceker

Bah, ak je zbilja to, ne bi niti pol tisučice stalo - ja imam cice dvojkicu i trifrtalji.:icon_rofl:

Brgud, ideja ti ne pije vodu.:icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se spremilo nešto robe za plac za sutra, malo se paprike omatale oko špaga, a predvečer smo ispratili djecu za Englesku. Otišli, dvadesetak dana je brzo prošlo, godišnji im završio.
Do novog susreta se budemo opet preko skajpa družili.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hvala.
Trebati će im dva dana - tisuću četristo kilometara.
I brodom preko La Manša.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,622
A jel LUDBREŽANI danas slave zlatnu medalju a još su i centarsvijeta.
Ćestitka Sari Kolak:(handshake):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eh, danas sam ja na placu bila....
....a sutra idem opet - eno smo me potovarili, sve čeka, ujutro samo okrenem ključ i adio mare.....
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Pa danas je sreda, danas je trebalo na sajmu biti!

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Bitno da se dela.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A opet zasukavam paprike na špagu.
Koji je to monoton posao......
Ne kuham ništa, nešto ću na brzinu za popodne smotati, a navečer....eh, navečer bude večera.
Ne bilo kakva....hehe....u ponedeljak bude ponedeljak, a ja ću taj ponedeljak odraditi večeras, pozvala sam prijatelje i idemo na večeru od riba. U sedam pokret, prijatelj veoma voli ribe pa sam mu prepustila da izabere restoran - bude vođa puta - rekla sam mu - ak i na kraj svijeta, di znaš da najbolje spremaju, ajmo, tamo ćemo završiti.:icon_razz:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Evo koleginice ak niste još odabrali mjesto, preporučam Koprivnicu i festival renesanse, za svakog ponešto, za one laše kategorije ručni ringišpil a one "pero-lake" šaran na rašljama. Inaće i moja plovica je danas slagala ogrlicu od papričica-
 

Prilozi

  • IMG_20160827_142328.jpg
    IMG_20160827_142328.jpg
    68.9 KB · Pregleda: 67
  • IMG_20160827_142606.jpg
    IMG_20160827_142606.jpg
    60.4 KB · Pregleda: 67
  • IMG_20160827_153452.jpg
    IMG_20160827_153452.jpg
    39.6 KB · Pregleda: 82
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh