• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ih i ti našla u Mostaru jest cevape.
Mada svima isto ne gode svaki ćevapi. Evo ja u Sarajevskom Zmaju pojedem dvije velike porcije 20 komada i popijem ono malo Coca cole što dodje u staklenoj flasi i nemam ni zgaravicu ni koji djavo. Dok u Želji od desetke imam zgaravicu i popijem po dva litra navedenog pića. Dok nekom odgovaraju ovi drugi, a prvi ne odgovaraju.

A i jeste napali na taj luk, ili idete na cevape ili na luk.

Ih, i to nije sve! Bile nas šest, a ušle mi na tu natkritu terasu onako, u elementu, nasmijane, glasne, i sjele - došo gazda , neki stari visoki žgoljavi - šezdesetk kila unjemu, da sam mu stala na nožni palac na hintoj bi završio bio - uzeo naružbe za kave i čevape leden ko poluzamrznuta piva, a kada je donio - ajd, kave je spustio na stol onak, da se malo tekučina zaljuljala, ali tanjuri su letjeli sa pol metra visine pa onak ko u kaubojskom filmu kad barmen sa jedne strane šanka zavitla čašu na drugi. A pogled mu pun gađenja i prjezira bio - ove mjer ništ nisu kužile, pitale ga nešt, on ko Arktika, nešt jedva prevali, a ja ga promatrala sa strane i mislim - o jebotebogialah skupa, koja si hladnetina, a za inat ćemo ostati i naručiti još i sokove.
I pojele mi, i oće one ići, a velim ja - jok - člastim rundu pića, ajmo, naruđba.......gospodine.....molim vas, možemo li dobiti......poslal je nekog malog - ebogadagaebo.
Nikad više u mostarsku Baščaršaršiju na čevape.:icon_e_wink:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Ja općenito ne volim te hercegovce, nekako su mi svi u globalu čudni.
U Sarajevu nema takvih stvari, uvijek ćeš biti dočekan sa osmjehom, ma sta god mislio u sebi taj konobar.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Evo i ja danas bil na prvoj berbi kod kuma. Glavni akteri imt533 sa novim motorom od 539, moselle od 2200kg i tomica 730!
985b5a065711e794a17ea9e083fe1d8b.jpg

c5606d2986f9594fe619e4a3e5a0ec38.jpg

c4ce982b8a088069f3f6d392d9a97e68.jpg

32c1a5236eca9ed384e55620996b1644.jpg

I jedan video za @mali, da vidi da i ja vozim ferca po potrebi [emoji12] [emoji12]
https://www.youtube.com/watch?v=lUozQx7avWU

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Kavač, to na plamenik kuriš?
Imam prerezani lagev od točene, mogel si njega napuniti pa pozvati u goste :icon_keel::icon_keel:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Je, plamenik je, tj. grijač od starog plinskog šporheta. Ja sam štel na drva kuriti, ali je tast napnul kaj na plin složim.
Pa gle, uvijek se može neka benđika organizirati, sam treba volje i logistiku u šumi pričekati! :)

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
S pivom ako je gazda takav gospodar da prije berbe i žalosno dreve upotrebi.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Eee nisam skonto,, da se radilo u vinogradu,,,onda razumijem,,, tu pivendari nema mjesta,,, jer ako se pomješaju,,, ufffffff što tad bude belaj (iz iskustva)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Muha, mi tih par litara več poslje nove godine podupremo sa tožnim drevom, jbga stalno se netko mota po kuči, radioni..., sreča u nesreči je kaj kum sa par postova iznad radi cca 20000 litara pa se tu nadoknadi! :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Pa ne pravimo mi vino :biggrin::(y):

Neki bijeli kukuruz je bio u pitanju , sa 0,3ha bile kiperka sa nadstranicama + još jedan bunker moga SIPa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh