• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Pazi da od sunca ne počne i vatru da bljuje.:(giggle):

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=nXBZeh7EE3o[/YT]
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

b8eadd18600d3130e946b5afb114267d.jpg

Evo borim se već peti dan sa starim, sutra bude valjda gotovo. Ručno krčimo svako prijepodne stari šljivik. Ruke mi polako otkazuju poslušnost, upala mišića zagarantirana svaki dan. Već treću godinu slabo rode i odlučili ih bacit van. Sad smo na vagi dali stavit lješnjake ili stavit neku čaćanku nagodinu.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Jo onda imate radi i zagorce, oni su svi kemičari jer znaju z vode vino napraviti! :)

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

ova ti je dobra!!!!!!!

Ma naravno da ih imam rada, oni nisu samo kemičari nego i Isuseki: :(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pozvana na sviježi mošt i na kestene.
Pa tko se ne bi odazvao?
Letimo ovoga časa!!!!!!:icon_mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gledam film, jedem smokve (koje su trebale biti još jedna tura pekmeza) i čekam da se kesteni skuhaju.
Nabrali jučer kod prijatelja v goricama, hehe.....da nije ove kišice, sada bih lutala šumom.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bok društvo,evo od vćera na bolovanju.Mesec dana me jebe koleno,voda u koleni,no nikak da ojdem doktoru.Sad je malo već naoteklo i moral sam k kirurgu,zamotali mi nogu dali antibiotike i mirovanje veli do kontrole(11.10) no moj doktor je sumnjičav:(nerd): veli sem kesno došel i ne verje da bu sam tak prešlo brez čišćenja.:(sweat):
Sad me malo strah, a bilo još bolje prije sam mislil da je giht i da bum moral gorice(vinograd) prodati.:icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:mur::mur::mur::mur:

Koji dan.....
Prvo, danas sam prodala pet krastavaca - ne pet kila nego pet komada (da je i pet kila bilo bi malo), i od tih pet komada jedna gospođa je kupila jedan, platila ga i ostvila. Zaboravila uzeti i otišla.
Ko da nemam dosta neprodanih.:mur:

Drugo - od jutra puše grdi vjetar, svu me je rasčupao, svaka mi vlas na glavi stoji na svoju stranu....i prolazi jedan, hm, gospodin sa psom kraj klupe, stane i veli - ja bum ti frizuru platil.......:mur::mur::mur:
Bem ti život - odoh u dame čim sredim frizuru. Materemi. :icon_e_wink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Prvo, danas sam prodala pet krastavaca.


Bem ti život - odoh u dame čim sredim frizuru.
Prvo treba prodati krastavce ili da skupljamo donacije?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh