• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Po kubikaži nisam mala - 0, 81. hehe.......:icon_razz:
Kaj bi ti htio, da zaklonim sve paprike i paradajze, pa da si uništim besplatnu reklamu?
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Po kubikaži,samo 0,81,,, ma jok,,nemože tako, ima tu i više, 161,5x(nekih)0,80=????
E sad,,??? i ta matematika,, zna da griješi:icon_e_biggrin:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,664
Danas se u Pazinu održala promocija monografije 154 Brigade hrvatske vojske u domovinskom ratu, povodom 25 godišnjice osnivanja brigade.
Nazočni su bili autori knjige, akademici Petar Strčič i Bratulić i ministar Tomo Medved. Evo par sličica.

qXc9CXi.jpg


JuC1Vxj.jpg


35641824999227087195.jpg
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajmeeee........ od jutra do ovaj čas sam kupovala, kupovala, kupovala.....isprobavala, svlačila se, oblačila......Pojma nemam šta sam sve kupila, budem sada napravila inventuru - ono od jučer, ono od prekjučer, od onog dana....imam osjećaj da mi više ništa ne treba, ali sutra poslije frizerke idem opet.
Ručak je bio u Nedelišću kod semafora, moj međimurci znaju o kome se radi - fenomenalno! Taj restoran još nijednom nije omanuo.

Sada mali predah, lovim dah za sutra. :icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo me zezaj - budeš se ti sa nostalgijom sjećao mene ako me krokodili pojedu, ili me slonovi zgaze.

Ajme!!!! Ovaj čas govori na tv da je u utorak Sveti Nikola!
100% bu mi nešt donesel - cipele ili haljinu. :(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Samo me zezaj - budeš se ti sa nostalgijom sjećao mene ako me krokodili pojedu, ili me slonovi zgaze.



A tooooo,,, nemoguća misija,, :(whew):
Jedino ako koji domorodac te odvede u svoj wigvam:icon_hang:

Ja danas bio na terapijama,,,
kraj smaragdno zelene rijeke,,, i prečistim planinskim zrakom :drink:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
.
Ručak je bio u Nedelišću kod semafora, moj međimurci znaju o kome se radi - fenomenalno! Taj restoran još nijednom nije omanuo.


Vidiš teta Jo, restoran uvijek na vrhuncu i dupkom pun, ali niti jedan gazda se nije sa njim osrećil, a bogme niti moj tata, lepo ga je naš prvi sused oženil za farbanje i pare dok su slagali tog restorana.


Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Hej, taj koridor, Zagreb-Istambul,, je tačno iznad mog mjesta,, eh tad budem gledo i ima da znam u kojem je avionu teta Johabica,, on bude nagnut na jednu stranu,,(zavisi na kojoj strani bude teta sjedila:icon_lol:
I, jel proletio ili je prinudno sletio?

Ne javlja se nesreća...... ali vratiče se ona :icon_axe:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ne budete dobili nikakvog poklona od tete Jo,možda vam Johabica donese onaj mali ritualni totem,pa kada nešto loše napišete ona ga bocne sa iglom.Johabice sretno putovanje i povratak v Belicu:icon_thumright::icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Preletio, preletio, al bio naget u jednu stranu:icon_razz:

Samo da krokodili ostanu gladni:icon_weed:
Kaj bu tek kad se bu vračal, tam se garant fink papa.
A ništ, bude balanser imal posla.
Ne budete dobili nikakvog poklona od tete Jo,možda vam Johabica donese onaj mali ritualni totem,pa kada nešto loše napišete ona ga bocne sa iglom.Johabice sretno putovanje i povratak v Belicu:icon_thumright::icon_thumright:
Misliš da nebu na nas ni pomislila? Ne vjerujem, Nina bu joj u mislima stalno, a u pauzama možda i koji od nas s ovog foruma proleti kroz maglu.
A pokloni.... :icon_scratch::icon_redface::icon_redface::(blush)::(blush): nebumo o tome.

Nek nam se ona dobro provede, sretno vrati nasmijana lica, koju kilu sim ili tam, onakva kakva je i bila xxxxxxxx i xxxxxxxxx :(hi):
 

gabro

Član
Tu od
4 Kol 2013
Poruka
860
Pozdrav ekipa,molio bih savjet, tema nije uobičajna pa neznam gdje da stavim pitanje,naime kupio sam desetak plastičnih tankova od 1000l i u njima je bilo biljno i maslinovo ulje i sad me zanima čime bi to bilo najlakše i najbrže oprati,svaki savjet je dobrodošao i unaprijed hvala.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Klasični čarli, mini na vruču vodu i peglaj.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Ako imaš natriji hidroksida, uradis neutralizaciju tog ulja, odnosno saponifikaciju, pri čemu nastaje sapun. I onda opleti vodom.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh