• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Bi mi s tim nagrozila kak purgeri raku kad su ga hteli vtopiti. Koliko ja znam nijednog dobrog kuhara nemre veter otpuhati. :icon_fU:
Kazna bi mi bila kad bi moral pojesti kaj si sam skuham. :fiery:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Danas sem išel registrirati tati auto , kak sem bil brzo gotov otišel sem posjeti kolegu Muhača . Muhač je imel neko čišćenje i na hrpi nekoliko motora za freze koje je odlučil baciti u otpad . Nekak mi bilo žal tih motora koji su rastavljeni i oprani izgledali odlično zakaj ih je Muha bacil ne mogu ga shvatiti .:x:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti kad vidiš neoštečenu radilicu dobar celinder i klip i ostalo u solidnom stanju pa kaj nije bolje sastaviti i nek radi nego baciti .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nije sve u radilici ili cilindru ..ima tu još 150 detalja a s njima i problema
nisu više vremena da se vozi s puknutom radilicom , podloženim ležajevima , rapekmeženom klipu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas se je popio kapučino i pojela pica na račun forumaša Bobića.
One tri kriške koje su mi bile previše - bi li mi se to moglo poslati nekak - sad sam opet gladna. :icon_scratch:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma kako da ne, molim te lijepo i prosim,,,,:icon_fU:

Rekla si da doma imas parizera, mazni malo Nini ali pazi da te ne ugrize kad vidi da si maznula njezin dio,,,:icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bah, za goste ko ja se služe pečena pileča krilca i hrbti sa trticom, onak, reš zapečeni - fučka se meni za kotlovinu i janjetinu dok mi oke to spaze. Rušim sve pred sobom i grabim i vilicom i rukama.:icon_rofl:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma necem se ja uopce sekirati jer Johabi je lijepo reko da se Vama nemoze vgoditi ili je to jako tesko napraviti,,,
A pravo nermin kaze, drugi puta ide riza na leso buduci da ste na dijeti otkako ste se vratili iz one Zambezije,,,

:icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dogovoreno - ti skuhaš rižu, ja napravim pet - šest vrsta karija i navalimo.

Budem ti demonstrirala da probaš dok dojdeš k meni. - kak budeš htel - ili spajsi ili veri spajsi. :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Prolunjala Zagrebom od Sesveta do Jankomira.
Doma sam došla laka ko perce - da me za noge uvatiš, okreneš i istreseš, kuna mi iz đepa ispasti neće. :icon_weed:

Sretna sam ko tornado među kam kućicama. :biggrin:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Za razliku od kolege Iwanho-a koji se bavil rekreacijom, ja sam danas iskoristio ljepotu dana i otvorio sezonu roštiljanja u svom dvorištu. A vjerojatno i susjedstvu
DSC_0913.jpg
[/url]how to screenshot on windows[/IMG]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh